באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

נטיעות ב”יער הכלניות”

נטיעות ב”יער הכלניות”

 

 

נשר חגגה ט”ו בשבט בטקס נטיעות ב”יער הכלניות”, בגבעת נשר, בהשתתפות תלמידי בתי הספר. בהיכל התרבות התקיים סדר ט”ו בשבט קהילתי.

ראש העיר נשר, אבי בינמו: “פרויקט ‘שבילי האש” שביצעה ומימנה העירייה הוכיח את חשיבותו, נחיצותו ויעילותו בשריפה הגדולה שהיתה לאחרונה בחיפה. כפי שהתחייבנו במקום כל עץ שהוסר, עצי האורן והברוש הדליקים, אנו שותלים עצים חדשים על פי ההנחיות של מכבי האש והאגרונומים המוסמכים”.

העיר נשר ציינה את ט”ו בשבט בשורה של אירועים קהילתיים. גם במוסדות החינוך בעיר, בבתי הספר ובגני הילדים, התקיימו טקסי ט”ו בשבט מסורתיים.

ביום רביעי שעבר, תושבים רבים לקחו חלק בסדר ט”ו בשבט קהילתי שהתקיים בהיכל התרבות נשר, במעמד ראש העיר, אבי בינמו, מ”מ ראש העיר, יחיאל אדרי, סגנית ראש העיר, נעמי כספי, חבר מועצת העיר, גאורגי גרשקוביץ, יו”ר דירקטוריון רשת המתנ”סים נשר, חגי טנדלר, מ”מ מנהל רשת המתנ”סים נשר, וינו טרפה, וחברי דירקטוריון המתנ”ס: מלי רביבו-משה וברוך דסה. את האירוע ארגנה בשיתוף עם קק”ל, בת-שבע זגורי, רכזת המתנדבים של רשת המתנ”סים נשר. האירוע כלל ברכות סדר ט”ו בשבט בהנחייתו של רכז תרבות תורנית במתנ”ס, שמעון זוהר, שירה בציבור ושולחנות גדושים בפירות יבשים.

למחרת, יום חמישי, נערך אירוע נטיעות גדול ב”יער הכלניות” שבשכונת גבעת נשר, בהשתתפות תלמידי בתי הספר היסודיים: “גבעון” ו”בית יהושע”. בטקס הנטיעות התכבדו גם: בינמו ואדרי וכן: מנהל אגף שפ”ע בעירייה, מימון טובול, מנהל מחלקת החינוך, משה לאופר, מנהל התפעול והאחראי על תחום הגינון והפיקוח הנופי בעירייה, אבי פסקל, ומנהל מחלקת התברואה, יוסי ברק. המורים, התלמידים ועובדי העירייה, יחד עם צוות המוקד, הפיקוח והשיטור העירוני.

ראש העיר, אבי בינמו, מסר: “עיריית נשר מקיימת את מצוות הנטיעות לא רק בט”ו בשבט אלא לאורך כל השנה ומממשת את התחייבותה כי תחת כל עץ שהוסר או יוסר היא תיטע 2 עצים חדשים. פרויקט “שבילי חיץ האש” שביצעה ומימנה עיריית נשר הוכיח את חשיבותו, נחיצותו ויעילותו בשריפה הגדולה שהיתה לאחרונה בכרמל ופגעה קשות בשכונות רבות בעיר השכנה, חיפה. “שבילי האש” הוכחו כמצילי חיים וכפי שהתחייבנו במקום כל עץ שהוסר, עצי האורן והברוש הדליקים, אנו שותלים עצים חדשים על פי ההנחיות של מכבי האש והאגרונומים המוסמכים”.

  • נשר חוגגת טו בשבט נטיעות ב”יער הכלניות”. קרדיט צילום: דוברות עיריית נשר
  • אבי בינימו בנטיעות לטו בשבט ב”יער הכלניות”. קרדיט צילום: דוברות עיריית נשר
  • אבי בינימו בנטיעות לטו בשבט. קרדיט צילום: דוברות עיריית נשר
  • ראש עיריית נשר אבי בינימו בנטיעות לטו בשבט. קרדיט צילום: דוברות עיריית נשר

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter