באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

נחתמו הסכמים קואליציוניים בין ראש העיר וסיעת ‘יקנעם שבלב’ לעוד ארבע סיעות.

נחתמו הסכמים קואליציוניים בין ראש העיר וסיעת ‘יקנעם שבלב’ לעוד ארבע סיעות.

רה”ע: מברך על הקמת קואליציה רחבה. יקנעם יקרה לכולנו. נמשיך להוביל ולקדם את העיר בכל התחומים.

ראש עיריית יקנעם, סימון אלפסי מסיעת “יקנעם שבלב” חתם על שורה של הסכמים קואליציוניים אותם יציג בשקיפות מלאה בישיבת מועצת העיר שצפויה להתקיים במהלך השבוע הבא.

סיעת “יקנעם שבלב” של ראש העיר קיבלה שלושה מנדטים בבחירות האחרונות. במסגרת המו”מ נחתם הסכם עם סיעת “יקנעם פלוס” בראשות רומן פרס שקיבלה שלושה מנדטים. הסכם נוסף נחתם עם סיעת “גב לתושב” בראשות אברהם איבגי, והרב דני סירי שקיבלה שני מנדטים. הסכם נוסף נחתם עם סיעת “יקנעמים מלוכדים” בראשות יורי מגנר שמייצגת בין היתר את הליכוד ואשר זכתה בבחירות למנדט אחד. הסכם נוסף נחתם עם סיעת “מקומי” בראשות אילנה פינטו שקיבלה אף היא מנדט אחד בבחירות. בסך הכל תמנה הקואליציה החדשה עשרה חברי וחברות מועצה מתוך שלושה עשר בסך הכל.

ראש עיריית יקנעם, מר סימון אלפסי:

“אני מברך על חתימת ההסכמים, ומברך את החברות והחברים שהצטרפו לקואליציה בראשותי. אני מאוד שמח שאותן הסיעות שהיו בקואליציה בקדנציה הקודמת ממשיכים גם עכשיו. הדבר מעיד על יציבות שלטונית, ויציבות שלטונית היא הכרח לקידומה של העיר. הקואליציה הרחבה תמנה עשרה חברים וחברות מתוך שלושה עשר, ואני קורא גם לשאר חברי מועצת העיר לפעול עמנו לטובת העיר.

בשנים הבאות נמשיך לפעול לקידומה ושגשוגה של העיר בכל התחומים לרבות החינוך, התרבות, הספורט, התעשייה, התעסוקה, הרווחה, מעמד האישה, ועוד ועוד. העיר יקנעם יקרה לכולנו וכולנו נתאחד לפעילות לטובת העיר ותושביה.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter