באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

נחתם הסכם ידידות בין יקנעם לעיר סוג’ו שבסין

נחתם הסכם ידידות בין יקנעם לעיר סוג’ו שבסין

יום חמישי האחרון ביקרה ביקנעם משלחת גדולה מהעיר סוג’ו שבסין בראשת סגנית ראש העיר LIU YUN להתרשמות וחתימה על הסכם ערים ידידות עם יקנעם עלית.

בראשית הביקור התכנסו חברי המשלחת וחברי המועצה באולם המליאה של המועצה לטקס חתימת הסכם ערים ידידות. ראש העיר סימון אלפסי סיפר לאורחים על יקנעם עלית וסגנית ראש העיר מסוג’ו סיפרה למארחים על העיר שלה בעלת 2.5 מיליון תושבים. בסוג’ו משקיעים הרבה בחינוך ובטכנולוגיות מתקדמות, אנרגיה ירוקה. כמו כן יש להם גם תעשיות מסורתיות כמו משי ובמקביל הם מאוד מקדמים שיתופי פעולה עם אוניברסיטאות. יוון ליו ציינה שהיא שמחה לשמוע את ההצגה על העיר יקנעם והרושם הראשוני שלה שהיא מזכירה את העיר שלה ברמת ההשקעה בחינוך ובטכנולוגיה ובאיכות סביבה. אחת המטרות של הביקור, ציינה יוון, היא שבעקבות ההסכם החדש יגיעו לביקור גם ראש העיר יחד עם בעלי עסקים ומפעלי היי-טק מקומיים, במטרה ליצור שיתוף פעולה בין התעשיות המתקדמות.


בתום טקס חתימת ההסכם יצאה המשלחת לביקור בפארק התעשייה המקומי, תחילה ביקרו בחממה ההיי-טק iexplore שהינה גוף המקבל אישור מהמדינה לנהל השקעות מתוך כוונה לעזור למדינה להצמיח סטארטאפים טכנולוגיים. בסיור במקום קיבלו האורחים הסברים על הרעיונות והפיתוחים במקום, וכיצד מגדלים סטארט-אפ מהרעיון הבסיסי ועד למוצר הסופי. בהמשך ביקרה החברה במעבדות Biosense Webster ו Given Imaging וקיבלו הסברים על המוצרים והמפעלים של החברות.

כתבנו שהתלווה התלווה במהלך כל היום למשלחת וגלריית תמונות מהסיור ניתן לראות בעמוד הפייסבוק שלנו, כמו גם דיווחים ועידכונים נוספים מיקנעם, טבעון, רמת ישי והסביבה.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter