באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

נחנך מגרש הסקייט-פארק באורנית

נחנך מגרש הסקייט-פארק באורנית

מגרש סקייט-פארק חדיש נחנך באורנית בעקבות בקשה של שלוש בנות בעת מפגש שערכו לפני כחצי שנה עם ראש המועצה, שלומי לנגר: “מחמם את הלב לראות את נוער אורנית נהנה מפעילות גופנית”.

השבוע התחדשו ילדי אורנית במגרש סקייט-פארק חדש אשר נחנך במעמד ראש המועצה, שלומי לנגר. הקמת הסקייטפארק יצאה לדרך בעקבות משאלה של שלוש בנות כיתה ד’ מבית הספר היסודי ‘שחקים’ ירין דלאל, עלמה קרנר ושירה צברי. התלמידות  נפגשו עם ראש המועצה, שלומי לנגר במסגרת מפגש תקופתי שנוהג לנגר לעשות עם תושבים. באחד המפגשים העלו בפניו הבנות את מישאלתן להקמת המתחם.

ראש המועצה התרשם מהתלמידות ומעצם העלאת היוזמה והבטיח בו במקום להירתם תוך שהוא קובע כי 6 חודשים מיום הפגישה הן יוזמנו לחנוכת המגרש, ואכן שלוש הבנות נכחו בטקס.

כל ילד שנכח בטקס חנוכת המגרש זכה בשי מהמועצה, בדמות ערכת Roller Surfer בשווי 280 ₪. סה”כ חולקו כ- 150 ערכות. אתר הסקייטפארק צמוד למרכז הנוער מקום בו מתכנסים מדי ערב רבים מילדי הישוב ומעתה התווספה להם פעילות נוספת פרי של עשייה עם תוצאות.

בטקס החנוכה ברך ראש המועצה, שלומי לנגר, את הילדים ואמר בין היתר: “בעידן בו הנוער מכלה את זמנו אל מול צגי מחשב, טאבלט, נייד, ורשתות חברתיות, מחמם את הלב לראות את נוער אורנית נהנה מפעילות גופנית”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter