באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

נותנים את הלב והנשמה לקהילה

נותנים את הלב והנשמה לקהילה

צעירים כפר סבאים השתתפו בפעילות התנדבותית למען משפחות נזקקות

מדובר בפעילות ראשונה של צעירים מהעיר כחלק ממיזם OneDay Social Volunteering, המאפשר התנדבויות חד פעמיות מגוונות במרחב העירוני, לצד בילוי ואפיק חברתי.

 

עיריית כפר סבא, המחלקה למשאבי קהילה והתנדבות ומרכז צעירים בכפר סבא יצאו לדרך באירוע ראשון  משותף עם של OneDay Social Volunteering. בשבוע האחרון נפגשו 15 צעירים בעמותת “הזן את הכל” למשך כשעתיים, וארזו יחד כ-300 מארזי מזון למשפחות נזקקות ברחבי העיר.

OneDay Social Volunteering הינו מיזם ייחודי, שמגיע על רקע ההבנה כי לצעירים פחות פניות להתנדבות ארוכת זמן, קבועה ומחייבת, וכי קיים צורך להתנדבות חד פעמית. באופן זה הם יכולים להתנדב ולהשפיע על המרחב הקהילתי ולייצר ערך מוסף גדול.  מיזם זה מאפשר התנדבויות חד פעמיות מגוונות במרחב העירוני, לצד בילוי ואפיק חברתי.

פעילות ההתנדבות לעיל היא חלק מארגון OneDay, המהווה פלטפורמת התנדבות בקהילה במגוון אינסופי של תחומים באופן גמיש, נגיש, ומהנה וזאת לצד חוויה חברתית המאפשרת את הרחבת המעגלים החברתיים והמקצועיים. המיזם פונה לצעירים ומאפשר התנדבות חד פעמית המתאימה במיוחד לשגרת היום העמוסה, ללוח הזמנים, הצרכים והעדפות של פלח אוכלוסייה זה.

מדי חודש תתקיים פעילות התנדבותית בה צעירי העיר יוזמנו לקחת חלק, הפעילות הבאה תתקיים ב17.8 בשעה 17:15 בשיפוץ מרכז קידום נוער בעיר.

צעירים (18-35) המעוניינים להצטרף אלינו מוזמנים לפנות אל הפייסבוק של מרכז צעירים בכפר סבא לפרטים נוספים.

צביקה צרפתי, מ”מ וסגן ראש העיר, “בכפר סבא קיימים 24,000 מתנדבים ביותר מ- 100 ארגוני מתנדבים בתחומים שונים: חינוך, בריאות, עזרה לנזקקים ועוד. אני מברך על היוזמה החדשה שמטרתה לגייס צי מתנדבים נוסף בקרב צעירי העיר, 18-35, ולאפשר להם פעילות המתאימה לצרכיהם הייחודיים”.

אופירה מור מזרחי, מנהלת המחלקה למשאבי קהילה והתנדבות, “הפעילות הראשונה של המיזם החדש היתה מוצלחת מאד. אנו פועלים לפיתוח פלטפורמות התנדבות עבור תושבי העיר לכלל הגילאים. אנו מבינים שלצעירים ישנם צרכים שונים בכל הקשור להתנדבות, ובונים את הפעילויות כדי לתת מענה רחב ככל האפשר לצעירים המעוניינים להתנדב כל אחד לפי צרכיו, יכולותיו ורצונותיו”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter