באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

נוער ערכי ומצטיין בנהריה

נוער ערכי ומצטיין בנהריה

בשבוע שעבר ביקש ז’קי סבג, ראש העירייה, להזמין ללשכתו 6 בני נוער בני 16-18, שהצטיינו ובלטו במיוחד בתחום ההתנדבות בעיר. בפגישתו עם בני הנוער המתנדבים בלשכתו ואמר: “אני מרגיש סיפוק וגאווה אדירה לשמוע שיש לנו נוער ערכי ומצטיין בעיר.”

ראשונות נכנסו ללשכתו של סבג עמית וגנר ואופיר סיבוני, 2 נערות בנות 17 מכיתה יב’ בבית הספר שחקים אשר זכו לארחונה בפרס שר החינוך לנוער מתנדב ע”ש אלעד ריבן. הבנות מתנדבות במש”צים (מדריכי של”ח צעירים), חונכות פרחי של”ח צעירים, מנהלות פרויקטים במועצת התלמידים הבית ספרית, משתתפות פעילות וקבועות בטקס בית הספר, משתתפות בשגרירים צעירים וחלק מקבוצת מנהיגות ארצית.

הבנות הגיעו ביחד עם מנהל בית הספר שחקים אבי מנשס אשר סיפר על פועלן בפני ראש העירייה וכמו כן סיפר שבמשלחת מיוחדת של משרד ראש הממשלה שהגיעה לבית הספר, הבנות הללו ייצגו את בית הספר והציגו אותו בפני המכובדים.

ראש העירייה התרשם מאוד מעשייתן של הבנות וציין כי הוא שמח וגאה לפגוש נוער איכותי וערכי אצלו בלשכה. והוא מבקש להעניק להן כאות הוקרה על התנדבותן, מלגה בגובה של 1000 ₪.

לאחר שעזבו הבנות את לשכתו של ראש העירייה, נכנסו 4 תלמידים מתדנבים במד”א: עדן מזרחי, עמית אורנשטיין, תאיר אוחנה ועמית וגנר. הנערים, בני ה16-18, הצליחו להציל את חייו של גבר שלומד בכיתת הותיקים בבית הספר לאחר שלקה בליבו. הנערים, אשר שמעו שמישהו זקוק לעזרה, השתמשו בכישורים שלמדו בעת התנדבותם במד”א וביצעו בגבר פעולות החייאה אשר הצילו את חייו.

הנערים סיפרו את הסיפור לראש העירייה וציינו בפניו שהם מרגישים ברי מזל שנפלה לידם ההזדמנות להשתמש בכלים שלמדו ולהציל כך את חייו של הגבר.

ראש העירייה התרגש מהמעשה וביקש להזמין גם את הגבר יחד עם התלמידים אליו ללשכה.

ז’קי סבג: “אתם עשיתם דבר בלתי אפשרי והחזרתם למעשה את החיים של הבן אדם. זו גדולה, זו מצווה וזו זכות אדירה להיות ראש העיר שלכם.” עוד הבטיח סבג להעניק לכל אחד מהמתנדבים מלגה בגובה של 1000 ₪ על פעולותיהם ההירואיות.

ז'קי סבג עם המתדנבים במד"א: עדן מזרחי, עמית אורנשטיין, תאיר אוחנה ועמית וגנר התמונה באדיבות העירייה
ז’קי סבג עם המתדנבים במד”א: עדן מזרחי, עמית אורנשטיין, תאיר אוחנה ועמית וגנר התמונה באדיבות העירייה

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter