באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מ.א.מגידו ורמת ישי משקיעות בספורט

מ.א.מגידו ורמת ישי משקיעות בספורט

מ.א.מגידו ורמת ישי  זכו בפרס שרת התרבות והספורט על פעולותיהן והישגיהן בתחום הספורט.

הועדה הציבורית של הפרס בחרה השנה להעניק למגידו מקום שני בקטגוריית מועצות אזוריות על השקעתה והישגיה בספורט ולרמת ישי את המקום השלישי בקטגוריית מועצות מקומיות. השרה לימור לבנת אשר יזמה את הפרס תעניק לראש המועצה האזורית – חנן ארז בחודש הבא בטקס חגיגי פרס כספי בשווי  40 אלף שקלים ולראש מועצת רמת ישי, עופר בן אליעזר, פרס בשובי 25 אלף ש”ח.

אופנים 1
פעילות אופניים במועצה אזורית מגידו. צילום דוברות מגידו.

בהודעה זהה שהעבירה שרת התרבות והספורט, לימור לבנת ואותה העבירו הרשויות לכתב חדשות YCOM נכתב: “אני מברכת את (השלם את החסר על פי שם הרשות/מועצה)  על זכייתה בפרס. אני שמחה, שפרס זה, אותו יזמתי, הפך למפעל חשוב המעודד רשויות מקומיות לפתח ולקדם באופן מרשים את תחום הספורט בתחומן ובכך להשפיע ולשפר את תרבות הפנאי של התושבים ואיכות חייהם.”

בן היתר נכתב בטקסט זהה שהמועצות העבירו לתקשורת “בנימוקי השופטים נקבע כי את (השלם את החסר על פי שם הרשות/מועצה) בלטה בטיפוח ההווי הספורטיבי ביישוב, הקצאת תקציבים והפקת פעילויות ספורט תחרותיות ועממיות לציבור הספורטאים בני כל הגילאים והשכבות.”

כחלק מתנאי הסף של התקנון נדרשו הרשויות לצרף התחייבות אישית חתומה מטעם ראש הרשות שסכומי הפרס ישמשו לשיפור וקידום נושאי הספורט והתרבות בתחומן לרווחת התושבים.

ברמת ישי הוקמו בשנתיים האחרונות שתי קבוצות ספורט חדשות: כדורשת נשים וקבוצת כדורמים חובבים. קבוצת ההוקי גלגליות זכתה באליפות ובגביע המדינה והיא שולחת דרך קבע שחקנים לנבחרת הלאומית, בן אליעזר הנהיג מסורת מדי שנה בה מתקיים טקס ספורטאי מצטיין, והפועל כדורסל צוברת תאוצה והוקמה בו השנה קבוצת ליגה נוספת . תשתיות הספורט עברו אף הם מהפכה כאשר הוחלף פרקט באולם הספורט והותקנה בו מערכת איוורור, שלושת מגרשי הספורט בישוב קורו, הוקם מגרש רב תכליתי-קט-רגל והוקי גלגליות, הוקם מגרש קט-רגל תקני ובחדשים הקרובים אמור לקום פארק ספורט חדש בעלות של מליון שקלים ליד גן הכושר שיכלול בין השאר מגרש מיני פיץ’.

ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר: “אנו מודים לשרת החינוך לימור לבנת ואנשי הצוות שלה על הבחירה ברמת ישי, ועל ההכרה וההוקרה בהשקעות המועצה בספורט העממי, התחרותי ותשתיות הספורט. המועצה בראשותי תמשיך להשקיע בספורט בישוב לרווחת התושבים, כחלק מהראייה החינוכית של המועצה”.

יובל גולן מנהל מחלקת הספורט של המועצה האזורית מגידו  ” ראשית זהו כבוד גדול למועצה ולמחלקת הספורט לקבל את הפרס. לשמחתי אנו חיים באזור שפעילות גופנית וספורט אהודים ואהובים. בימים אלו ממש אנו לקראת סיומו של תהליך כתיבת תוכנית אב לספורט , תוכנית שיישומה ירחיב  וישפר עוד יותר את פעילות הספורט במועצה למען איכות חיי התושבים. אני מודה לכל המאמנים, המדריכים וצוות המחלקה המסור שמשקיע מאמץ ואכפתיות בעשייה היומיומית.”

טקס הענקת הפרסים, במעמד שרת התרבות והספורט, יתקיים ביום שלישי, י”ד בטבת התשע”ד, ה-  17 בדצמבר.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter