באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מ.א מגידו אישרה את תקציב 2022

מ.א מגידו אישרה את תקציב 2022

תקציב המועצה האזורית מגידו אושר השבוע במליאת המועצה ויעמוד של 135,029,000 ₪.

את התקציב הציגה גזברית המועצה רו”ח מיכל כהן והוא אושר פה אחד. בתקציב לשנת 2022 ישנו גידול של 9,619,000 שח לעומת תקציב שנת 2021, כאשר תקציב החינוך הכולל יעמוד על 44% מסך התקציב, מתוכו 400 אלפ”ש יוקדשו למגידו טק, מרכז היזמות, החדשנות, הטכנולוגיה והמדעים שנחנך בשנה החולפת במועצה. תקציב ייעודי יוקדש השנה לאכיפה בשטחים הפתוחים וזאת מתוך גידול של 631 אלפ”ש עבור סביבה ומרחב ביוספרי וזאת עבור תקציב לטיפול באשפה, גידול בתקצוב לישובים בגין פסולת גושית והוספת פקח סביבתי. גם בנושא הרווחה נרשם גידול של 200 אלפ”ש וזאת בעקבות משבר הקורונה והצורך בפעילות ייעודית ומוגברת. תחום הספורט יזכה גם הוא לצמיחה משמעותית על סך 375 אלפ”ש. בתחום התרבות תמשך הפעילות האיכותית כולל פסטיבל יערות מנשה משודרג.

ראש המועצה איציק חולבסקי הדגיש בפתח הישיבה את המגמות העיקריות של התקציב ואת הדגשים של המועצה בין היתר בתחום החינוך,האכיפה בשטחים הפתוחים וקידום המגידוטק המועצה במסגרת תכנית יעדי העבודה של המועצה אותה הוביל המנכ”ל אברהם אזולאי תשודרג הדיגיטאציה במועצה וישופרו הממשקים הטכנולוגיים עם התושבים.

גזברית המועצה, רו”ח מיכל כהן: “תקציב המועצה עלה בכמעט עשרה מש”ח ומשקף צמיחה מרשימה בכל התחומים וכל זאת בתקציב מאוזן ואחראי”

ראש המועצה איציק חולבסקי : “תקציב המועצה לשנת 2022 הוא תקציב של צמיחה ותנופה בכל התחומים והמשך התמודדות נחושה עם כל האתגרים. אני מודה לצוות המנהלים המעולה במועצה על עבודת צוות מצוינת בהנהגת המנכ”ל אברהם אזולאי  ובמיוחד לגזברית הנפלאה רו”ח מיכל כהן על עבודה מקצועית מרשימה ביותר”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter