באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מתנ”ס יקנעם אירח את סגל רוכבות “אתנה” באופני שטח וכביש

מתנ”ס יקנעם אירח את סגל רוכבות “אתנה” באופני שטח וכביש

סגל רוכבות אופני השטח והכביש של פרויקט “אתנה”, הפרויקט הלאומי לקידום נשים בספורט, התארח השבוע במתנ”ס יקנעם לאימון אופניים מיוחד שנערך בשלוחת אלונים מתנ”ס ובשטחי הפאמפטרק הסמוכים אליו. 

באימון הטכני שהתקיים ביקנעם השתתפו כ-30 בנות במגוון גילאים שהגיעו מכל הארץ, שהודרכו ע”י ענבר רונן, רכזת ענף אופניים באתנה ישראל ואלופת ישראל באופני הרים 6 שנים ברציפות.  הבנות ביצעו תרגילי כושר במתנ”ס ויצאו לאימון רכיבה טכני בשטחי הפאמפטרק שהקימה העירייה בסמוך למתחם ביג.

האימון נמשך עד לשעות הערב המאוחרות ובנות הסגל ציינו לטובה את התמיכה שהעניק המתנ”ס לטובת האימון ואת איכות  מתקן האימון הטכני ביקנעם שנחשב לאחד מהאיכותיים בישראל. את השת”פ עם אתנה מקדם בעיר צור לביא, מנהל מחלקת הספורט העירוני.

פרויקט אתנה הוא כאמור פרויקט לאומי של משרד התרבות והספורט והטוטו להרחבת ולהעמקת הפעילות הספורטיבית של ילדות, נערות ונשים בכל הרמות, לביסוס ולהתמקצעות שדרת הניהול הנשי בספורט ולהישגים מרשימים בזירה התחרותית.

במתנ”ס יקנעם עומלים בימים אלו על חבירה משותפת לאיגוד האופניים ולאתנה על מנת לפתח את ספורט אופני ההרים בעיר בשיתוף משרד התרבות והספורט.

ח”כ לאה פדידה, יו”ר הנהלת המתנ”ס: “מחלקת הספורט במתנ”ס יקנעם פועלת כל העת על מנת להביא פעילויות ספורט חדשות לעיר מתוך מטרה לעודד כמה שיותר תושבים, מגלאי הגן ועד לגילאים הבוגרים, לעסוק בספורט לגווניו. אני שמחה שזכינו לארח את סגל הבנות הבכיר של ישראל באופני הרים ובאופני כביש ומאמינה שכמה מהן אף ייצגו את מדינת ישראל באולימפיאדות הבאות”.

אורנה טוכמן, מנכ”לית מתנ”ס יקנעם: “קידמנו את הבאת פעילויות אתנה ליקנעם, כיוון שהן יוצרות הזדמנויות לילדות, נערות ונשים להגיע להישגים גדולים בספורט, באמצעות תכניות ייעודיות במגוון ענפים ופרויקטים. העיסוק בספורט הוא דרך חיים, הוא גשר בין עולמות תרבותיים והוא כלי חברתי וחינוכי רב עוצמה שצריך להיות נגיש לכולם ואנו נמשיך ונפעל לקירוב כמה שיותר תושבים לעיסוק בספורט ולקידום אורח חיים בריא”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter