באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מתגייסים למען הדס

מתגייסים למען הדס

הדר פרייס חנקין בת 30 נולדה בקיבוץ הזורע וכיום גרה במושב בית זית. עד לפני שנה נראה היה שהכל הולך בכיוון הנכון. נשואה טרייה לארז, נהנית מתפקיד משמעותי ומאתגר בעמותה גדולה, חושבת על הקמת משפחה ובעיקר חיה בתודעה של בן אדם מאוד בריא. אלא שיום אחד התכניות השתבשו.

במסגרת פרוצדורה רפואית פשוטה שעברה התגלה בבטנה גידול סרטני מפושט. מדובר בסרטן נדיר מאוד (סטטיסטיקה של אחד למיליון!) בשם PMP שמקורו בתוספתן. למרות ההלם הראשוני הבינה המשפחה שצריך לפעול ומהר כאשר שהטיפול היחיד למחלה זו הוא ניתוח מורכב וארוך להסרת הגידול. את הניתוח עברתה הדר בחודש מרץ 2015 בביה”ח שיבא.

הניתוח הוגדר כהצלחה (או לפחות כך חשבו).

ההתאוששות מהניתוחים הייתה קשה מאוד וממושכת וארכה חודשים רבים בהם הדר שהתה בבית הוריה. לאט לאט התאוששה ומצאה עיסוק חדש לשעות הפנאי והחלה לחדש רהיטים. נראה היה שהדברים מתחילים להסתדר לטובה. כוחותיה ברובם חזרו אליה, חזרה לתזונה רגילה והתחילה לתכנן את חזרתה לעבודה.

בשלב זה, נדרשה הדר לעבור ניתוח נוסף להסדרת פגם במערכת העיכול. הניתוח עבר בהצלחה אלא ששוב עברה טלטלה כאשר במהלך הניתוח התגלה שהגידול חזר ומהר מהצפוי.

בשלב זה הוחלט שתתחיל טיפולים כימותרפיים בתקווה שיעצרו את התקדמות הגידול. ככל הנראה הטיפולים לא יספיקו והדר תידרש לעבור בשנית את הניתוח המורכב. בשל היקפו האדיר של הניתוח וההתאוששות הממושכת ממנו לא ניתן לעבור אותו שוב ושוב. על כן החליטו הדר ומשפחתה, בהמלצת הרופאים בארץ, לעבור את הניתוח הנוסף במרכז רפואי בחו”ל המתמחה בניתוח הספציפי הזה, בתקווה שיוכלו לשים את כל הפרשה הזו מאחוריהם.

עלותו של הניתוח היא כ-500,000 שקל שעל הדר ומשפחתה לגייס למטרה זו.

נודה לכל עזרה בתרומה, הפצה או שיתוף הסיפור כדי שהדר תוכל לעבור את הניתוח במקום בו סיכוייה להחלים גדולים יותר, ועל ידי כך לאפשר לה לחזור לשגרת חייה שנקטעה בשנה האחרונה.

העברה בנקאית: לחשבון 360028, בנק הפועלים, סניף 532, שאול המלך, תל אביב (חשוב: בעת ביצוע העברה יש להעביר שם, ת.ז. כתובת וסכום ל: irit_sh@plastopil.com) צ’קים: יש לציין כמוטב את “קרו אחיעזר” ולהעביר דרך עירית שדמון קיבוץ הזורע, 36581.  קבלה מהקרן תינתן כנגד כל תרומה! למעוניינים בקבלה המוכרת לצרכי מס אנא ציינו זאת.                                                                                                                                   בשאלות וברורים ניתן לפנות: איציק שטרית  052-4243838
עירית שדמון 052-3990414

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter