באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מתגייסים למען איה וליה

מתגייסים למען איה וליה

איה גונןלפני שש שנים ילדה איה גונן ממגדל העמק את בתה ליה. מספר חודשים לאחר מכן התבשרה כי לקתה בסרטן השד ומאז היא בטיפולים האוסרים עליה להיכנס שוב להריון. בעוד כעשרה ימים יתקיים אירוע התרמה ענק שכל הכנסותיו לטובת תהליך פונדקאות שיגשים את החלום של איה וליה.

בחודש אוקטובר האחרון צוין חודש המודעות למאבק בסרטן השד. במקביל, החל קמפיין מרגש להגשמת חלומה של איה גונן ממגדל העמק שחולה במחלה להביא ילד נוסף לעולם.
איה, אובחנה בגיל 24 כלוקה במחלת סרטן השד. במשך 6 שנים, עד היום, היא עברה תהפוכות רבות, סרטן השד הפך לסרטן שד גרורתי, היא עברה מספר ניתוחי ראש, טיפולים ומאבק ממושך. לאורך כל השנים האלה, קינן במוחה דבר נוסף: היא ביקשה להביא ילד נוסף לעולם, אח/ות לבתה הקטנה ליה. הרופאים המליצו לא לעשות זאת בשל סוג הסרטן ההורמונאלי, ולכן החליטו איה ובעלה כי הפתרון הוא תהליך פונדקאות בעזרתו היא מבקשת היום להביא ילד נוסף לעולם מבלי לסכן את עצמה אך הדבר היחיד שמפריד בינם לבין החלום הוא סכום של 300,000 ₪ שעליהם לגייס.
בעוד כעשרה ימים (27.11) ייערך בהיכל התאטרון בקריית מוצקין אירוע התרמה ענק בהשתתפות שמונה אמני סטנד-אפ וביניהם שאולי בדישי ודניאל אסייג כאשר כל ההכנסות ממכירת הכרטיסים יועברו לתהליך הפונדקאות של משפחת גונן. דרך נוספת לסייע ולתרום אפשרית דרך חשבון בנק מיוחד שנפתח לטובת המטרה (בנק לאומי, סניף 987 מגדל העמק, מס’ חשבון 100254/14 – עבור איה בן יהודה). “אני מודעת לכך שהמדיה מוצפת בבקשות לעזרה אך אני אודה לכל אחד ואחת מכם על תרומה קטנה להגשים לי ולמשפחתי את החלום” אמרה השבוע איה בהתרגשות והוסיפה: “יש לי המון חלומות שעל חלקם וויתרתי ועל השאר עוד אוותר אך על הדבר הכל כך אנושי הזה, שלרובנו ברור מאליו בהשגה שלו, אני לא רוצה לוותר”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter