באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

משלחת מהעיר התאומה ויל שבגרמניה ביקרה ביקנעם והתארחה בבתי התושבים

משלחת מהעיר התאומה ויל שבגרמניה ביקרה ביקנעם והתארחה בבתי התושבים

עיריית ויל ועמותת קשרי הידידות העניקו מענק על סך 1000 יורו להצבת פינת ישיבה בתל יקנעם

משלחת המונה 25 חברות וחברי הוועדה לערים תאומות בעיר ויל שבגרמניה הגיעה לביקור ביקנעם והתארחה בבתי התושבים.
עבור כ– 80% מחברי המשלחת זה היה הביקור הראשון בישראל וביקנעם, והם באו במטרה להכיר את העיר ולפעול עוד לחיזוק הקשרים בין יקנעם לויל. המשלחת העניקה בביקורה צק על סך אלף יורו להצבת פינת ישיבה בתל יקנעם מתנת עיריית ויל והעמותה לקשרי ידידות ויליקנעם.
במהלך הביקור ביקרה המשלחת בעיר ובשכונות השונות, בתל יקנעם, ובפארקי ההיי טק. חברי המשלחת ערכו ביקור בחברתכתרשבפארק. המשלחת שהתה בעיר בחול המועד סוכות וחלק מחבריה לקחו חלק בחגיגות הקפות שניות במוצאי שמחת תורה.
בטקס קבלת הפנים שנערך בעבורם בירכה מנכלית העירייה, מוניק קונפינו בשמו של ראש העיר סימון אלפסי ואמרה שהקשר עם ויל הוא דוגמא ומופת לכל עיר תאומה. קונפינו ציינה שמדובר בקשר רב שנים שכל הזמן מתקדם ומתפתח. קונפינו אמרה שיקנעם היא קיבות גלויות אמיתי, והוסיפה שבעיר שחוגגת בשנה הבאה 70 שנות יצירה שמים דגש על תיירות. המנכלית הודתה לשלום קציר מיקנעם ולגרארד הרמן מויל על עשייתם ותרומתם הרבה להובלת הקשרים בין שתי הערים, ואמרה שהם מובילים קשר יוצא דופן וזה הבסיס להצלחת הקשרים.
ראש המשלחת מויל, גרארד הרמן הודה על קבלת הפנים החמה ואמר שהם שמחים כל פעם מחדש לחוות את החוויה הישראלית ולחזור לגרמניה בתור שגרירים טובים יותר של מדינת ישראל. גרארד ציין שהם מברכים על האפשרות להכיר את ישראל ואת המשפחתיות הישראלית, והדגיש שהקשר בין יקנעם לויל הוא מיוחד ומעל הקשרים עם ערים תאומות אחרות שלהם.
בנוסף ליקנעם טיילו חברי המשלחת בארץ וביקרו בין היתר בירושלים, בכותל המערבי וביד ושם, בים המלח, נצרת, טבריה, רמת הגולן, עכו ועוד.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter