באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

משחק שקול והפסד בשניות האחרונות להפועל יקנעם/מגידו

משחק שקול והפסד בשניות האחרונות להפועל יקנעם/מגידו

הפועל יקנעם/מגידו אירחה אתמול בערב (20.03.2012) את הפועל נס ציונה במבצר. המשחק היה צמוד מאוד ובשניות הסיום פספסה יקנעם/מגידו הזדמנות גדולה להשוות את התוצאה וללכת להארכה. בעקבות ההפסד הקיבוצניקים שרויים עדיין עמוק בתחתית הטבלה, רק נקודה מעל הפועל כפר סבא.

אחרי ההפסד במחזור הקודם ברמלה חזרה הפועל יקנעם/מגידו למבצר, לשם גם הגיעה הפועל נס ציונה. יקנעם/מגידו קיוותה לנצל את הביתיות כדי להשיג ניצחון חשוב שיעזור לה במאבקי התחתית הקשים.

האורחים מנס ציונה הוליכו ברוב שלבי המשחק, אך הקיבוצניקים לא נתנו להם לברוח לפער גדול במיוחד. בתחילת הרבע הרביעי עלתה נס ציונה ליתרון מבטיח 61-54, והמקומיים הרגישו את המשחק שבורח להם בין הידיים.

 אך דווקא אז חלה התעוררות בקרב שחקני הפועל יקנעם/מגידו שקלעו 14 נקודות רצופות ללא מענה ועלו ליתרון 61-68. הפועל נס ציונה לא נשברה, חזרה גם היא למשחק ואף עלתה ליתרון 75-72, שמונה שניות לסיום המשחק.

 להפועל יקנעם/מגידו עוד הייתה הזדמנות לחזור למשחק, כאשר שתי שניות לסיום קיבל ראשון טרנר שלוש זריקות מהקו בעקבות עבירה שבוצעה עליו בזריקה מחוץ לקשת. טרנר לא עמד בלחץ, החטיא את הזריקה הראשונה, קלע את השנייה ואת השלישית החטיא בכוונה כדי להשאיר סיכוי קטן לקבוצתו לזכות בריבאונד, אך זה לא קרה והאורחים מהשפלה חזרו הביתה עם הניצחון.

 ביקנעם/מגידו הצטיינו: סולומון בוזמן עם 20 נקודות, ראשון טרנר שקלע 19 נקודות וקטף 15 ריבאונדים, אור עידה וינעם אירם שהוסיפו 10 נקודות כל אחד.

הקלעים הבולטים של הפועל נס ציונה היו: בילאל בן עם 17 נקודות, 11 ריבאונדים וחמישה אסיסטים. דורי אסף שקלע 16 נקודות, גייב בלייר הוסיף 15 וטל דן 14.

מה צפוי במחזור הבא?

הפועל יקנעם/מגידו תצא לאחד המשחקים החשובים שלה העונה, בקרית אתא. אליצור קרית אתא ממוקמת מעל יקנעם/מגידו עם נקודה אחת יתרון. הפסד של הקיבוצניקים יסבך אותם עוד יותר בתחתית, ניצחון ישאיר להם סיכוי לא רע בכלל להינצל בסיום העונה.

האחרונה בטבלה הפועל כפר סבא תארח את הפועל לב השרון שצמודה ליקנעם/מגידו עם אותו מספר נקודות. עירוני נהריה תארח בביתה את השנייה בטבלה מכבי באר יעקב. אין ספק שלאחר המחזור הזה התמונה אמורה להתבהר עוד יותר, מכיוון שרוב קבוצות התחתית משחקות בינן לבין עצמן.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter