באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

משדרגים את חזות הישוב ברמת ישי: תגבור עמדות מחזור, הצבת פחים דקורטיבים והדרכת בטיחות לעובדים

משדרגים את חזות הישוב ברמת ישי: תגבור עמדות מחזור, הצבת פחים דקורטיבים והדרכת בטיחות לעובדים

במהלך החודשים האחרונים עברו עובדי המחלקה הדרכה בנושאי בטיחות בגובה וכיבוי אש. ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר: “נמשיך לשפר ולשדרג את חזות הישוב. אני קורא לתושבים להשתמש במתקני המחזור הרבים מכל הסוגים ומתקני השקי קקיהרבים הפזורים ברמת ישי ולנהוג על פי ההוראות. יחד נשמור על רמת ישי נקיה
עובדי מחלקת התפעול, הגינון והאחזקה של מועצת רמת ישי עברו בשבוע שעבר הדרכת בטיחות בעבודה. מנהל המחלקה ניסים יחזקאל ציין כי עובדי המחלקה שעיקר עבודתם בשטח, משתתפים בהדרכות תקופתיות בנושאי בטיחות שנועדו לרענן את הנהלים. ההדרכה שמה דגש על התגוננות אישית, עבודות בשטח (דרכים, כבישים, שטחים פתוחים), כללי בטיחות בחשמל (כלים חשמליים וכלים מוטוריים) והעביר אותה מדריך מטעם משרד העבודה.
במהלך החודשים האחרונים עברו עובדי המחלקה הדרכה בנושאי בטיחות בגובה, עזרה ראשונה וכיבוי אש.
ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר: “נמשיך לשמור על שלומם של עובדי מחלקת התפעול אשר עובדים בשטח וזמינים למתן מענה לתושבים 24/7″.
מחלקת התפעול המשיכה בפעולותיה לשדרוג חזות הישוב: מתקןשקי קקינוסף הוצב ברחוב הדפנה 11 והוא המתקן מספר 30 מסוג זה המוצב ברחבי הישוב. מנהל מחלקת התפעול ציין כי בשל הביקוש הרב נטענות העמדות מדי שבוע. כמו כן ניתן לקבל ערכות אישיות ללא תשלום במשרדי המועצה. במסגרת פעולות המועצה לצמצום תופעת הכלבים המשוטטים והשלכותיה נלכדו קרוב למאה כלבים משוטטים ברמת ישי במהלך שנת 2019 ונשלחו לכלבייה בכפר יהושע.
בשבועות האחרונים הציבה המועצה 26 פחים דקורטיביים ייחודים שאינם מחלידים עם פלסטיק חסין ונדליזם שנפתחים במנעול. פעולה נוספת לשדרוג חזות הישוב: שתי ברזיות חדשות ומונגשות במגרש הספורט בחטב היובל ובמגרש הכדורסל ברחוב המרגניות.
ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר:נמשיך לשפר ולשדרג את חזות הישוב. אני קורא לתושבים להשתמש במתקני המחזור הרבים מכל הסוגים ומתקני השקי קקיהרבים הפזורים ברמת ישי ולנהוג על פי ההוראות. יחד נשמור על רמת ישי נקיה“.

צילום: עיריית רמת ישי

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter