באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מרכז צעירים: 5 צעירים סיימו קורס טכנאי מיזוג אוויר, חשמל וקירור

מרכז צעירים: 5 צעירים סיימו קורס טכנאי מיזוג אוויר, חשמל וקירור

במרכז הצעירים יקנעם הסתיים לאחרונה קורס טכנאי מיזוג אוויר, חשמל וקירור שבמסגרתו הוכשרו חמישה בוגרים, והללו כבר החלו להשתלב בתחום ולעסוק הלכה למעשה בתיקוני מזגנים שונים

הקורס כלל 24 מפגשים בהם למדו המשתתפים כ- 80 שעות, ונלמדו בו נושאים מגוונים לרבות תיקוני מזגנים שונים, תחזוקה כללית של המזגן, עבודה על המפוחים, תיקון מוצרי חשמל ביתיים, ועוד.

הקורס כלל שילוב של ידע תיאורטי ומעשי. לצד לימוד תיאורטי של נושאי תורת החשמל, מערכות קירור ומיזוג אוויר, דרכים לזיהוי ותיקון תקלות ועוד, למדו המשתתפים עם חלקי מזגנים ומאווררים ועשו בהם ניסויים וטיפולים כחלק מתהליך הלמידה.

הקורס הועבר בהתנדבות מלאה על ידי תושב העיר, יחיאל דרעי, שרצה להנחיל את המידע לאחרים ולתת להם הזדמנות לרכוש מקצוע ולעבוד בתחום תיקון המזגנים. שניים מבוגרי הקורס כבר מתלווים ליחיאל בעבודותיו בעיר ומחוצה לה. בוגר נוסף של הקורס צפוי להתחיל לעבוד בקרוב בחברת ‘אלקטרה’.

בוגרי הקורס היו מרוצים ואמרו שהקורס היה מעשיר ומעניין, ונתן להם ידע רב. הבוגרים הודו לעיריית יקנעם ולמרכז הצעירים על הובלת הקורס הייחודי. לאור הצלחת הקורס, עובדים במרכז הצעירים עם יחיאל על פתיחת קורס נוסף כבר בתקופה הקרובה. קורס זה צפוי להתמקד בצעירים אחרי צבא שמחפשים לרכוש מקצוע.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter