באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מרוץ אופני הרים בינלאומי התקיים במשמר העמק

מרוץ אופני הרים בינלאומי התקיים במשמר העמק

בתחרות, הנערכת זו השנה השנייה,  השתתפו מעל ל-200 רוכבים  וביניהם כ-30 רוכבים מלאומים שוניםשכבשו את שלושת המקומות הראשונים.

בתחרות עצמה שמר לו מרטין, מאסטוניה על המקום הראשון בו זכה גם בשנה שעברה. במקום השני והשלישי זכו מרקס טורסטן מגרמניה ו סרגיי רזיאנקו מאוקראינה. במקום הרביעי, בהפרש קטן, נתן כבוד אלוף ישראל שלומי חיימי.

את התחרות אירגן גל צחור, מנהל ומאמן מועדון CCC- city cycling club בשיתוף  איגוד האופניים בישראל ומועצה איזורית מגידו והתקיימו בה שני מרוצי אופני הרים בין לאומיים, יום אחרי יום בקיבוץ משמר העמק, על מסלול בתכנון המאסטרו של המסלולים, גלי רונן. מסלול שהקלישאה “אירופה זה כאן” תפור עליו!!!

גל צחור: ” אירועי ספורט ותרבות כגון אלה, מכים גלים ומהדהדים במישור הלאומי והבינלאומי, מציגים ישראל אחרת לספורטאים מחו”ל,שממשיכים בדרכם כשגרירים של ישראל היפה. חשוב לי להבהיר שללא הגיבוי והתמיכה של מועצה אזורית מגידו לא היו מתקיימים אירועים חשובים אלה, אשר הינם פורצי דרך מבחינת כמות הרוכבים והספורטאים שמגיעים מחו”ל. אני משוכנע שבהתמדה ועקביות, סבב האביב של תחרויות הבינלאומיות שהקמנו יהפוך לאבן שואבת, למותג מוכר בענף האופניים העולמי וימשוך ספורטאים נוספים על ציותיהם לפקוד את אזורינו!”

לכל מי שפספס: ביום שישי הקרוב ה-16 למרץ  ייערך מרוץ אופני הרים בין לאומי נוסף, הפעם במעלות תרשיחא. מארגני האירוע מזמינים את כולם להשתתף במרוץ העממי בחינם. זינוק בשעה 11:30.

כמו כן צפוי לנו גם מירוץ אופניים במשגב. צפויים להגיע רוכבים נוספים מחו”ל, יהיה מעניין מאד, כולם מוזמנים להגיע לצפות ולעודד את הרוכבים הזרים, ולתת כוח לרוכבים שלנו!!!

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter