באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מפגש טו בשב עם תלמידי בית הספר גימנסיה קריות

מפגש טו בשב עם תלמידי בית הספר גימנסיה קריות

חיילים מחטיבת המחקר באמ”ן נפגשו עם תלמידי בית הספר גימנסיה קריות בקריית מוצקין

בבית הספר גימנסיה קריות שבקריית מוצקין התקיים בערב ט”ו בשבט מפגש בין תלמידים לבין כ-25 חיילים וקצינים מחטיבת המחקר באמ”ן, בשיתוף מנהל חברה ונוער במשרד החינוך. החיילים שוחחו עם התלמידים על עתידם הצבאי, על המוטיבציה לשירות ועל בחירה בכיוון משמעותי בחייהם.

המפגש נפתח בכינוס משותף באודיטוריום: שתי בנות שרו את שירו של עידן חביב “עד שתחזור” וריגשו את המשתתפים. לאחר מכן אחת הקצינות הציגה סרטון תדמית על היחידה המסביר באופן מדויק את פועלה.

לאחר מכן התכנסו התלמידים לקבוצות קטנות בנות 2-5 תלמידים לשיחות אישיות מול חייל/ חיילת. בשיחות עצמן עלו נושאים אישיים, חששות התלמידים לקראת הגיוס ובכלל בחייהם האישיים, עלה נושא ההתמודדות עם אתגרים, עם קשיים בחיים האישיים, בחיי בית הספר ולקראת הגיוס לצה”ל. התלמידים נפתחו בפני החיילים, שיתפו והקשיבו לעצותיהם.

מנהלת גימנסיה קריות סיגל המברוג: “כולם יצאו נרגשים עד מאוד. החיילים סיפרו שלא ידעו למה לצפות אך החוויה העצימה גם אותם. זוהי תחילתה של ידידות נפלאה כשהחלומות והמטרות להמשך מתחילים להתגבש כמציאות אפשרית, בין היתר מחשבות על טיול משותף בחיק הטבע, התנדבות כתרומה לקהילה, ביקורים נוספים של היחידה אצלנו וסיור שלנו אצלם”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter