באנר עליון
באנר עליון

מסלול המכשולים של עמישב

מסלול המכשולים של עמישב

הבניה המתמשכת בשכונת עמישב גורמת לכך שמסלול ההליכה של תלמידים אל בית הספר הפכה מזמן למשהו שרצוי להמנע ממנו. המדרכות הצרות חסומות ובעירייה טוענים כי על התושבים להפסיק ולהחנות על המדרכה.

תושבי שכונת עמישב בפתח תקווה חוששים לשלוח את ילדיהם אל בית הספר. אל בתי הספר בשכונה, הממוקמים גם בסמוך למתנ”ס, מובילה מדרכה צרה במיוחד אשר לא פעם חסומה על ידי פחי אשפה או על ידי מכוניות החונות עם שני גלגלים על המדרכה. הילדים הולכים בין המכוניות, ולהורים המתנדבים אין אפילו תמרור עצור אשר יגביר את הנראות שלהם, הן בפני הנהגים והן בפני התלמידים.

יוסי, הורה לילדה בכיתה ג’: “אני פוחד לשלוח את הילדה שלי ברגל לבית הספר. אנחנו גרים במרחק הליכה מבית הספר וכשאני הייתי ילד הלכתי מרחק גדול יותר, אבל ההליכה פה ממש מסוכנת. ילדים הם נמוכים ולנהגים קשה מאוד לראות אותם, לכן אני או אשתי מסיעים את הילדה לבית הספר בכל בוקר למרות המרחק הקצר”

תגובת דובר העירייה, חזי חקאק: “העירייה דואגת כל העת שיהיה רצף הליכה בטיחותי למוסדות החינוך ומיקומים בטיחותיים להורדה והעלאה של ילדים מהסעות.

באזור המדובר קיימת בנייה ובסיומה יהיו הסדרי תנועה סופיים.

התושבים עצמם הם אלה שחונים עם שני גלגלים על המדרכה, חוסמים בפסולת את המדרכה ומסכנים את הילדים שלהם. על ההורים לוודא שהילדים הולכים במדרכה ובליווי עד שתסתיים הבניה ויושלמו המדרכות בשני צדי הכביש”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter