באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מסוכן להיות כלב ברמת ישי

מסוכן להיות כלב ברמת ישי

בעקבות רצח כלבים באמצעים אכזריים באזור התעסוקה של רמת ישי התבקש חבר המועצה גיא זקס להביא למליאה תכנית לטיפול בכלבים משוטטים.

כלבים משוטטים נהרגים באקדחי ניטים באזור התעסוקה של רמת ישי כך חשף אמש חבר מועצת רמת ישי, גיא זקס במהלך ישיבת מועצה שמחוץ למניין. על פי זקס, קבלן של המועצה אחראי למעשה המזוויע . גיא זקס טען בישיבה כי ניסה להעלות את נושא הכלבים המשוטטים לדיון במליאה במשך חמישה חודשים אך נתקל בהתחמקות , התעלמות ודחיה מצד ראש המועצה, עופר בן אליעזר.

זקס “מעולם אטימות ליבה של המועצה הזו והקואליציה הזו לא קיבלה ביטוי גרפי וגרוטסקי כל כך, כמו עצם התמונה של כלבים גוססים על כבישי איזור התעשייה אחרי שנורו בראשם על ידי אנשים חסרי לב, עם אקדחי ניטים. ושלא יספרו לנו שניסו ללכוד את הכלבים הללו: מי שיכול לירות בדם קר ניטים בראש של כלב חסר ישע, יכול לירות לגופו חץ הרדמה”. לדברי זקס האכיפה האכזרית באזור התעסוקה, אינה מחפה על אוזלת ידה של המועצה באכיפת חוקי קשירת הכלבים בתוך היישוב גופא “ברחוב סמטת הלוטם ילדים מותקפים תדירות על ידי כלבים, עד כדי פציעות מנפילות; ברחוב האלון כלב תקף חתול של תושבת, וכמעט תקף אותה. התושבת התלוננה, ואפילו הביאה למועצה תמונות מרשיעות של הכלב משוטט מחוץ לחצר בעליו – והמועצה, יוק, אין שומע ואין אוכף”.

יו”ר הועדה לאיכות הסביבה, עדי חיים ” אם הסיפור המזעזע הזה אכן נכון הרי שיש לטפל בו בכל החומרה”

ראש המועצה, עופר בן אליעזר ” המועצה פועלת כחוק ועם פיקוח של משרד החקלאות. היה מי שהגיש תלונה בנושא למשטרת מגדל העמק אך התלונה נסגרה. אני מציע שחבר המועצה זקס יציג לנו במליאת המועצה הבאה תוכנית מסודרת לאכיפת בעיית הכלבים המשוטטים במסגרת החוק “

בתגובה להצעתו של בן אליעזר אמר זקס: “אני מוכן ומזומן לאתגר שהציב בפני ראש המועצה. ראשית אני כבר יכול לומר שאמליץ על הפסקת רצח הכלבים באמצעים אכזריים, כפי שהתחולל באיזור התעסוקה בשבוע שעבר. שנית, בכוונתי להיפגש עם מגוון רחב של אנשי מקצוע, ולהביא תוכנית מפורטת ורצינית, כולל גיבוי תקציבי לביצועה. האתגר של חברי המועצה, במיוחד אלו מהקואליציה, יהיה האם יוכלו להתגבר על הצבעתם האוטומטית נגד כל מה שיוצא תחת ידי “.

יואב עציון

תמונת אילוסטרציה

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter