באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מנהלת חדשה

מנהלת חדשה

נופר דהן נבחרה לנהל את מחלקת הנוער

נופר דהן (29) נבחרה למנהלת החדשה של מחלקת הנוער, והיא תעבוד תחת מנהלת אגף החינוך, ד”ר סימה ניסלבאום.

דהן בוגרת תואר ראשון בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת חיפה. בנוסף לכך היא עברה הכשרה מקצועית בתחום קהילה במתנ”ס ליאו באק שבחיפה.

לדהן ניסיון מקצועי רב, בשלוש השנים האחרונות היא ניהלה את מרכז רות, מרכז ילדים ונוער, במרכז חינוך ליאו באק בחיפה, ובמסגרת עבודתה זו היא עבדה בין היתר מול בני נוער, הורים ובתי ספר, עבדה בשיתוף פעולה עם מגוון גורמים, הובילה פרויקטים ואירועים עם עשרות רבות של מתנדבים, ניהלה תקציב של כמיליון ₪, ועוד.

בין השנים 2014-2013 שימשה דהן כמנכ”לית אגודת הסטודנטים באוניברסיטת חיפה, והייתה בין היתר אחראית על המתווה הניהולי של האגודה, על מדור מעורבות חברתית, מדור קשרי סטודנטים, מחלקת קשרי החוץ, ועוד.

בין השנים 2013-2012 שימשה דהן כראש מחלקת קשרי סטודנטים באגודה, ובמסגרת תפקידה זה היא בין היתר ריכזה וניהלה 40 נציגי חוגים.

בין השנים 2014-2011 הייתה דהן שגרירה בארגון שגרירי רוטשילד בקיסריה והובילה אירועים קהילתיים ביישוב.

נופר דהן עברה גם קורסים רבים, וביניהם קורסים של הכשרה לצוותי מרכזי נוער, מלווי קומונות, פיתוח, בינוי וניהול קהילה, מנהלים ורכזי מרכזים קהילתיים, מדריכים ראשיים בתנועת “הנוער הלאומי”, “מדריכים צעירים בתנועת הנוער העובד והלומד”, ועוד.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

“אני מברך את נופר על היבחרותה לתפקיד החשוב והמאתגר. התרשמתי מנופר ומכישוריה ומהיכולת שלה לנהל את מחלקת הנוער ולעבוד ישירות עם הנוער ועם תנועות הנוער. יקנעם התברכה בנוער נהדר וחשוב לנו לתת לו את הטוב ביותר. אני מאחל לנופר הצלחה רבה. כולנו נהיה לה לעזר”.

מנהלת מחלקת הנוער, הגב’ נופר דהן:

“אני שמחה מאוד להצטרף לעשייה החינוכית למען בני הנוער בעיר יקנעם. אני מאמינה שבפעולה משותפת עם בתי הספר, ארגוני ותנועות הנוער בעיר נוכל להוביל לעשייה משמעותית למען בני הנוער שתהווה רצף חינוכי לחינוך הפורמאלי.”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter