באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

ממשיכים לעשות סדר בחצור הגלילית

ממשיכים לעשות סדר בחצור הגלילית

החל מיום חמישי ה-1.6 החלה המועצה המקומית באכיפת איסור חנייה של אוטובוסים ומשאיות מעל ל-10 טון ברחבי היישוב בין השעות 16:00 עד  9:00 וכבר עם התחלת האכיפה נוכחנו לשיתוף פעולה מצד הנהגים.

בתחילת השבוע נפגשו הנהגים עם ראש המועצה שהראה להם את צילומי מצלמות הבטיחות והרגיע אותם. לצורך חניית כלי הרכב הוקצו 3 מגרשים: חניית אצטדיון הכדורגל, חנייה ברחוב בן-ציון נתניהו- סמוך לבית הספר קול יהודה וחנייה ליד בנק הפועלים באזור התעשייה. כבר עם התחלת האכיפה נוכחנו לשיתוף פעולה מצד הנהגים. ובכל זאת, אנו מחדדים את הסיבות שהובילו להחלטה: עוד יצוין כי ראש המועצה בודק מקומות נוספים לחניית אוטובוסים ומשאיות

נזק בטיחותי: אוטובוסים ורכבים כבדים החונים במפרצי חניה שנועדו לרכב פרטי, בקרבת מעברי חציה, מסתירים את שדה הראייה לרכבים אחרים ומסכנים את חיי הולכי הרגל.

נזק לאיכות הסביבה: התנעת המשאיות כל בוקר יוצרת מסך עשן סמיך שחודר לבתי התושבים והרעש הרב של משאיות אלה מהווה מטרד מציק המדיר שינה מעיני רבים. משאיות רבות נושאות מטען של חומרים מסוכנים ועל כן יש להחנותן כמה שיותר רחוק מאזור מאוכלס ולא בקרבת ביתו של נהג המשאית. השמן שנשפך על הכביש מהווה מפגע סביבתי.

נזק לחניות: משאיות ואוטובוסים תופסים מקום של לפחות 2 חניות לרכב פרטי כולל מרווחים. בל נשכח שהנהגים אף משאירים את רכבם הפרטי בסמוך. בימים אלו של מחסור במקומות חניה זה הוא פרט משמעותי.

אנו מודים על שיתוף הפעולה ומקווים להמשכו, למען בטיחות ואיכות חיים לתושבי חצור.

  • ממשיכים לעשות סדרר

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter