באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מליאת מועצה אזורית מגידו  אישרה את תקציב 2020

מליאת מועצה אזורית מגידו  אישרה את תקציב 2020

התקציב עומד על 118,מיליון שקל, גידול של  כ– 2.4  מיליון שקל ביחס לשנת 2019
63% מופנה לפעילות חינוך פורמלי ובלתי פורמלי ,רווחה ,תרבות וספורט.
בישיבת מליאת המועצה שנערכה ב  31/12/2019 אושר התקציב הכולל של המועצה .
ראש המועצה איציק חולבסקי פירט בפני חברי המליאה את ההדגשים המרכזיים והיעדים העומדים בפני המועצה :
בשנת 2020   נמשיך  להוביל להגשמת חזון בו המועצה הינה מרחב ביוספרי המשמר את שטחיו הפתוחים וערכי הטבע שבו, המהווה בית לתושביו, מחזק ומפתח יישובים רב דוריים ורבגוניים, תוך יצירת קהילה אזורית המושתתת על אחריות, יוזמה, כבוד לאדם ולסביבה וזיקה למורשת.
בשנת 2020 נמשיך במאבקים חשובים על עתיד האזור שלנו: נגד שדה תעופה בינלאומי בעמק יזרעאל, נגד אחסון חומרים מסוכנים באתרחגיתולקידום שדרוג כביש 66 המסוכן!
בשנה זו נשלים את בניית אולם הספורט בבית ספרעומרים“, נעצים את מרכז הצעירים שהוקם במועצה בשנה האחרונה, נקדם הקמת מרכז טכנולוגיחינוכי בתיכון מגידו ונבנה בית ספר חדש באליקים עבורקשת התקווה“.
מפעל ההשבה לרמת מנשה יושק בקיץ, מפעל זה יאפשר נטיעת אלפי דונם מטעים בהר והוא בשורה נפלאה לחקלאים, ליישובים ולמועצה.
יחד עם קקל נקדם את הקמתו של מרכז חינוך מורשת, נקדם תיירות וסביבה בגוערה ואת הפרויקטים המרכזיים בתוכנית האסטרטגית למרחב צומת מגידו, בדגש על נחל הקיני.
נקים אגודת ידידים למועצה האזורית מגידו, שתסייע לנו בקידום פרויקטים אסטרטגיים.”
גזברית המועצה  רוח מיכל כהן פירטה את התפלגות מקורות ההכנסות במועצה הצפויות ב 2020 ובהן 50 מיליון שקל ממשרדי הממשלה, 44 מיליון שקל מגביית ארנונה ו24  מיליון שקל  מהכנסות עצמיות  ואחרות  .
מיכל כהן גזברית המועצה: ” תקציב 2020 מבטא  את סל השירותים שמעניקה המועצה לתושביה וליישוביה ומשקף איזון נכון בין צמיחה לניהול כספי מאוזן
ראש המועצה איציק חולבסקי: “נמשיך לחזק ולהעצים את יישובי המועצה ולשדרג את רמת השירות לתושבים. אני מבקש להודות למנהלי האשכולות  והמחלקות במועצה, ולכל עובדי המועצה אשר בהנהגת מנכל המועצה, אברהם אזולאי, תרמו להכנת תוכניות העבודה והתקציב. תודה מיוחדת לרוח מיכל כהן, גזברית המועצה, על העבודה המסורה, המקצועית, האיכותית והמושקעת בהכנת התקציב ולחברי המליאה על אישור התקציב על המעורבות והשותפות למען תושבי מגידו. “

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter