באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מכללת עמק יזרעאל: שמים את העמק על המפה

מכללת עמק יזרעאל: שמים את העמק על המפה

שלמה ארצי משה פרץ ואביב גפן יופיעו בירוק בעמק 2014, חברי אגודת הסטודנטים של המכללה האקדמית עמק יזרעאל, בראשות היו”ר דני צפניה, עמלים בימים אלו על הפקת יום הסטודנט, והפך למסורת ומוקד למשיכת אלפי חוגגים תושבי העמק והמרכז. 

שנים רבות, שהמותג “ירוק בעמק” המזוהה עם אגודת הסטודנטים של המכללה האקדמית הינו האירוע המשמעותי ביותר אשר מתרחש בעמק וגם השנה, החליטו חברי האגודה, לפנק את הסטודנטים שלהם ותושבי העמק ולהביא את האמנים החזקים ביותר. את האירוע יפתח כוכב הזמר המזרחי משה פרץ, מיד אחריו יעלה שלמה ארצי, כוכב הרוק מדה- וייס אביב גפן ימשיך את החגיגות ולקינוח, יהנו החוגגים מהופעה מיוחדת של “מטבוחה פרוג’קט”.

יו”ר אגודת הסטודנטים של מכללת עמק יזרעאל, דני צפניה אמר השבוע: “החלטנו כמידי שנה, להשקיע באומנים, מותג “ירוק בעמק” הינו מותג של שנים, האירוע שבו משתתפים אלפים רבים של סטודנטים, תושבי האזור והמרכז הינו תוצר פרי השקעתם של חברי האגודה שעמלים ימים כלילות למען הצלחת האירוע, אני בטוח כי גם השנה, נצליח להפוך את העמק למוקד משיכה עבור תושבי האזור והמרכז”.

מהאגודה נמסר כי מחירי הכרטיסים לאירוע יעמדו על 65 לחייל או סטודנט שאינו לומד במכללה ו 85 שקלים לקניית כרטיס בוגר, עוד נכתב כי סטודנטים של המכללה האקדמית עמק יזרעאל, יהינו מכרטיסים מוזלים והנחה משמעותית.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter