באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מטפלי התפתחות מתפתחים

מטפלי התפתחות מתפתחים

יום היכרות ולמידה לצוותים החדשים במערך התפתחות הילד של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי

שירות התפתחות הילד בכללית מחוז חיפה וגליל מערבי נמצא בתהליך של התרחבות משמעותית, כמענה לצורך וביקוש גדל של השירות, ממגוון סיבות. כמו גם בהתייחס לרפורמה בשרותי התפתחות הילד, עליה הכריז משרד הבריאות. במסגרת זו פתחה כללית לאחרונה מספר שלוחות נוספות למכונים הגדולים שלה ברחבי המחוז וקלטה מספר רב של מטפלים ממגוון רחב של תחומי טיפול הניתנים במכונים, בגישה כוללנית. כדי להבטיח את קליטתם הטובה וגיבוש מדיניות טיפול משותפת, נערך יום עיון בו לקחו חלק מרפאות בעיסוק, עובדות סוציאליות, פיזיותרפיסטיות וקלינאיות תקשורת שהצטרפו לאחרונה למערך התפתחות הילד בכל רחבי מחוז חיפה וגליל מערבי של כללית.

יום העיון הוקדש לתפיסת העבודה הרב תחומית של שירות התפתחות הילד של כללית. התכנים כללו גם מפגשים עם מנאר אבו סלאחפזיותרפיסטית במכון בכרמיאל שהציגה את תפקיד הצוות ממקצועות הבריאות השונים בבדיקה התפתחותית, טלי עזרמרפאה בעיסוק ומגי וולוביץדיאטנית, סיפרו על מרפאת אכילה. שרון קורונהגאון, קלינאית תקשורת אחראית תחום בהתפתחות הילד דיברה על טיפול משותף. הפסיכולוגית נועה רוזנפלד ראוך ועוס נועה טובל, דיברו יחד על שותפות הורים בטיפול בהתפתחות הילד ועוס אסנת טוךברזילי התייחסה לנורות אדומים לאלימות במשפחה וחוות הדיווח.

ריקי קיסר, המנהלת האדמיניסטרטיבית של המערך, סקרה את מערך התפתחות הילד במחוז ותהליכי העבודה בו.

יום העיון המוצלח אורגן על ידי עדנה דרימר מנהלת ריפוי בעיסוק במכון בקריות וממ אחראית המכון בכרמיאל ושרון קורונה גאון, כאשר נוכח ההדים החיוביים הוחלט לערוך לו המשך במפגש נוסף בעוד מספר חודשים, כדי להעשיר ידע והכרות הדדית החשובה כל כך בעבודת צוות.

צילום: דוברות כללית

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter