באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מחלקת התברואה סיימה פרויקט לניקיון ובישום של כל הפחים הביתיים ביישוב

מחלקת התברואה סיימה פרויקט לניקיון ובישום של כל הפחים הביתיים ביישוב

בימים אלו סיימו עובדי מחלקת התברואה של עיריית יוקנעם פרויקט לשטיפת ובישום כל הפחים הביתיים ברחבי העיר, כ– 1400 במספר.

הפחים נשטפו על ידי עובדי המחלקה בצורה אינטנסיבית ובאמצעות מסיר שומנים וסבון ריחני מיוחד שהביא לכך שריחות הניחוח הופצו לכל עבר. לפני כחודש נשטפו כל העמדות של הפחים. פרויקט שטיפת הפחים באופן יסודי על ידי העירייה נערך פעמיים בשנה.

בנוסף לפחים הביתיים יש ביוקנעם עוד כ– 70 פחים מוטמנים, ואלו נשטפים ומרוססים אחת לחודש.

במקביל לשטיפת הפחים פועלים בעיר שלושה צוותי טרקטורונים, ואלו מפנים מידי יום קרטונים, גרוטאות ולכלוך נוסף. בעירייה ובמחלקת התברואה מבקשים מהתושבים להקפיד ולזרוק את האשפה הרטובה בתוך הפחים, ואת דברי המחזור למחזר בפחים הנכונים המיועדים לכך, ולא להשאיר את הזבל על הרצפה מחוץ לפחים כפי שקורה בהרבה מקרים. כאן המקום לציין גם שהפחים המוטמנים מיועדים לאשפה ביתית בלבד, ואין לזרוק בהם או לסתום אותם עם אשפה אחרת כגון קרשים, קרטונים, ביגוד וכיוצב.

בנוסף לכל זאת יחולקו בימים הקרובים לכל הבתים  פלאיירים ומגנטים אודות הוצאת ימי גזם וימי הפינוי, ויינתן מידע על מיקום העמדות השונות להפרדת פסולת לבקבוקים, קרטונים וכיוצב.

ראש העיר, סימון אלפסי:

אנו מייחסים חשיבות רבה לניקיון ביישוב, ולא מתפשרים על כך. חשוב לנו שכל העיר תהיה נקייה ומבריקה ואנו מקפידים על כך ודואגים עד כמה שאפשר להגיע לכל מקום ומקום. עיר נקייה היא עיר עם איכות חיים גבוהה יותר ותושבים מרוצים. אני מודה לנחשון ולכל צוותי הניקיון על עבודתם המבורכת לרווחת תושבי העיר.”

מנהל מחלקת תברואה, נחשון אנקווה:

מחלקת התברואה דואגת מדי יום לטפל בנושאים השוטפים ובמקביל להוביל פרויקטים כגון שטיפת פחים, ניקיונות שבילי גישה, לגנים ובתי ספר, טיפול בשבילי אש ועוד. בימים אלו סיימנו את פרויקט שטיפת הפחים ואנו מתחילים פרויקט לניקוי כבישים בשכונת שער הגיא והשלוחות.”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter