באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מחזור מ”ושלם

מחזור מ”ושלם

בוגרי מחזור מ”ו של תיכון “אורט אלון” ביקנעם ציינו את סיום לימודיהם במופע מרשים, איכותי ומרגש.

מחזור מ"ו של תיכון אורט אלון
מחזור מ”ו של תיכון אורט אלון

בערב מיוחד, עם מופע מיוחד במינו, אשר לווה במשחק, שירים, ריקודים והומור, ציינו  276 בוגרות ובוגרי שכבת יב’  – מחזור מ”ו את סיום לימודיהם בתיכון.

מנחי הערב, הבוגרים  עופרי מליחי אילוז, שקד גוזלן ושחר סלע פתחו את הערב ואמרו שהם שמחים ונרגשים. הבוגרים אמרו  שעברו דרך ארוכה מאז הגיעו לחטיבה לפני 6 שנים, וסיפרו על חוויות מדהימות שחוו, ואשר עיצבו אותם, ועל שבגרו וצמחו להיות בוגרים ערכיים.

מחזור מ"ו של תיכון אורט אלון
מחזור מ”ו של תיכון אורט אלון

לאחר דברי הפתיחה הוקרן סרטון מלא הומור שהכינו המחנכים כהפתעה לבוגרים. מנהלת בית הספר, עדה אברכהן שמש בירכה את בוגריה והודתה להם  על שלדבריה “גרמו לנו כל בוקר להרגיש שזכינו, ומילאו את ליבנו בגאווה”. המנהלת שיבחה את הבוגרים  על שהם ערכיים וחכמים, מעורבים ואכפתיים לאחר, מוכשרים ומלאים בכל טוב, שאפתניים ויצירתיים.  המנהלת הודתה לראש העיר על של שהוא “מהווה דוגמא אישית לעבודה קשה  לאיכות ומצוינות, ועל שהוא משקיע משאבים עצומים בבית הספר”. ראש העיר, סימון אלפסי בירך את הבוגרים והבוגרות ואמר שהערב הזה מנקז לתוכו שנים של עבודה קשה, השקעות, עשייה חינוכית ולמידה משמעותית. רה”ע שיבח את הבוגרים על תרומתם הרבה לקהילה לצד הצטיינותם בלימודים. מנהל האזור מטעם רשת אורט ישראל, אבי אבירם בירך את הבוגרים בשם מנכ”ל הרשת צביקה פלג, ומנהלת מחוז הצפון במשרד החינוך, ד”ר אורנה שמחון, ואמר שזהו רגע מכונן בעבורם. אבירם אמר לבוגרים שהם מצטרפים למסורת של בוגרים איכותיים שמובילה את החברה בישראל. אבירם קרא לבוגרים להשכיל ולמצות את מה שקיבלו מהוריהם וממוריהם. בשם ההורים בירכה נציגת ההורים, ליאת נוי, ובשם בוגרי המחזור בירכו אלמוג גראדה, שירז אילוז וסיוון כתר.

מחזור מ"ו של תיכון אורט אלון
מחזור מ”ו של תיכון אורט אלון

בתום הדברים והברכות עלה המופע שהיה בסימן ישראל חוגגת 70. הבוגרות והבוגרים כבשו את הבמה במשחק, שירים וריקודים, ונתנו שואו גדול ומופע סוחף. מחזור מ”ו יוצא בקרוב לדרך חדשה.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

“ערב מדהים ומרגש של איכותיים שהוכיחו כמה מצטיינים, מצוינים ומוכשרים הם. מחזור מ”ו הוא חלומו של כל תיכון ושל כל יישוב. זהו מחזור שמצטיין לימודית ומצטיין ערכית. בוגרות ובוגרי המחזור תרמו רבות לקהילה. כשאנו רואים איזה נוער גדל כאן יש לנו בהחלט את כל הסיבות להיות גאים ומאושרים. אני מודה מכל הלב למנהלת התיכון, עדה אברכהן שמש שהיא מנהלת מצוינת שחיה חינוך ונושמת חינוך  ומובילה את בית הספר ותלמידיו להישגים רבים. תודה רבה למנהלת בית י”ב, לצוות המחנכות ולמחנך, למורות ולמורים על עבודת חינוך משובחת. תודה מיוחדת ליו”ר הנהגת ההורים ולכל ההורים על האמון והשותפות לדרך. לבוגרות ולבוגרים אני מודה על כל עשייתם ותרומתם לבית הספר וליקנעם, ואני מאחל להם שירות מהנה ופורה. אנחנו כאן בשבילם”.

מנהלת “אורט אלון”, הגב’ עדה אברכהן-שמש:

“מסיבת הסיום הייתה עבורנו ערב חגיגי, שיאו של תהליך חינוכי, חם ואוהב, מקצועי ורציני שעברו תלמידי ביה”ס. הצוות ואנכי ליווינו את הילדים המקסימים שלנו במהלך השנים, בעליות ובמורדות, בקשיים ובהצלחות, בטוב וברע… והתוצר הסופי שהגענו אליו – ילדים ערכיים, המודעים לכך כי הם צריכים להיות מצוינים בכל תחום, אשר הגיע לשיאו בערב המופע. ערב מחמם לב, ערכי, מלא פטריוטיות ואהבה למולדת, ערב הומוריסטי, שמח, מלא בכל טוב. ערב בו הרגשנו כולנו גאוות יחידה, שייכות לביה”ס ולעיר והמון המון אושר. אני מודה לרה”ע סימון אלפסי על האהבה והמילים החמות, לד”ר סימה ניסלבאום, מנהלת אגף החינוך על הגב התומך, למפקחת ביה”ס גב’ אפרת בן צור על השותפות, החיבוק החם וההערכה הרבה, לאבי אבירם מנהל האזור מטעם רשת אורט על השותפות לאורך כל הדרך. תודה ענקית ליו”ר הנהגת ההורים קובי דהן ולכל הורי ביה”ס על שנים נפלאות של יחד ותודה אחת אחרונה וענקית ביותר לתלמידים שלנו, הייתם ותמיד תישארו הילדים המ”וכשרים  והמ”וצלחים שלנו. צאו לדרכם בשלום וחזרו הביתה ליקנעם בריאים ושלמים. אמן.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter