באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מחזור מ”הסרטים”

מחזור מ”הסרטים”

בוגרי מחזור מ”ה של תיכון “אורט אלון” ביקנעם ציינו את סיום לימודיהם במופע מרשים, איכותי ומרגש.

רה”ע סימון אלפסי: “מחזור מ”ה הוא חלומו של כל תיכון וחלומה של כל עיר”

בערב מיוחד, עם מופע מיוחד במינו, אשר לווה במשחק, שירים וריקודים,  ועם הומור רב, חגגו וציינו 220בוגרות ובוגרי שכבת יב’  – מחזור מ”ה את סיום לימודיהם.

הערב החל בקליפ הומוריסטי בהשתתפות מנהלת בית הספר, המחנכות והמורות. מנחי הערב, תלמידי השכבה, פתחו ואמרו שאנו עומדים כאן שמחים ונרגשים, והוסיפו שבמהלך השנים שעברו הם צברו חוויות רבות שעיצבו אותם. מנהלת בית הספר, עדה אברכהן שמש בירכה את בוגריה והודתה להם על שגרמו לנו הצוות כל בוקר להרגיש שזכינו ולמלא את יומנו וליבנו בשמחה, בהנאה ובגאווה. המנהלת פרגנה לבוגרים על הערכיות והנתינה שבהם, ועל החוכמה והיצירתיות, המעורבות והאכפתיות, השאפתנות וההובלה. ראש העיר, סימון אלפסי בירך את הבוגרים ואמר שמחזור מ”ה הוא חלומו של כל תיכון וחלומה של כל עיר, והוסיף שזהו מחזור שהפך את המצוינות לדרך חיים, ועשה זאת בהצלחה גדולה בעזרת נכונות, שקדנות, חריצות, התמדה, ומעל לכל מחויבות. המפקחת הכוללת של משרד החינוך, אפרת בן צור, ומנהל האזור מטעם רשת אורט ישראל, אבי אבירם בירכו ואמרו שהבוגרים יוצאים מכאן לדרך חדשה כשהם מצוידים בסולם ערכים. השניים ציינו שהבוגרים זכו לגדול במקום שבו ראש העיר ואנשיו מובילים חינוך. נציגת הורי שכבת י”ב, רינה אפרים בירכה בשם ההורים ואמרה  שהבית הזה צייד אתכם בצידה משובחת, והוסיפה שזו זכות גדולה לגדול בעיר עם ראש העיר שהחינוך עומד בראש סדר העדיפויות שלו, וללמוד בבית ספר שהוא אחד מבתי הספר הטובים ביותר בארץ. אפרים אמרה לבוגרים שעתיד גדול ממתין להם בפתח. נציגי הבוגרים בירכו אף הם והודו לראש העיר על “השקעה בלתי פוסקת בנו תלמידייך  – ילדייך, למנהלת אגף החינוך, ולמנהלת שלהם בבית הספר”.

החלק האמנותי כלל הצגת קליפ למזכרת שביימו, צילמו, וערכו הבוגרים, ולאחר מכן התקיים המופע המיוחד בהשתתפות כל הבוגרים והבוגרות שנתנו שואו גדול וכבשו את הבמה במופע סוחף.

טקס הסיום התקיים במעמד רה”ע, ממלא מקומו אורי שמואל, הסגן רומן פרס, חברי מועצת העיר, מנהלת אגף החינוך, מנהלת בית הספר, מנהל המחוז ברשת “אורט”, צוותי ההוראה והמנהלה בבית הספר, יו”ר הנהגת ההורים ב”אורט אלון” קובי דהן, הבוגרות והבוגרים, הוריהם ובני משפחה.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

“ערב מרגש מאוד, משובח מאוד, ומלא הומור עם הבוגרים שלנו שהוכיחו פעם נוספת כמה מוכשרים ואיכותיים הם. ביקנעם מערכת חינוך פורצת דרך שמצעידה את תלמידיה להישגים מרשימים ולעתיד מבטיח. אני גאה מאוד בהישגים הבלתי רגילים של 87% זכאות לבגרות ו – 100% גיוס לצה”ל. אני מודה מעומק הלב למנהלת התיכון, עדה שבזכותה חלומות של רבים מתגשמים, למנהלת בית י”ב, לצוות המחנכות, למורות ולמורים על עבודת חינוך משובחת. תודה מיוחדת ליו”ר הנהגת ההורים ולכל ההורים על האמון והשותפות לדרך. ההצלחה רבות בזכותם. לחתני וכלות הערב  אני מודה על כל עשייתם ותרומתם לבית הספר וליקנעם, ואני מאחל להם שירות מהנה ופורה. אנחנו כאן כל הזמן בשבילם”.

מנהלת “אורט אלון”, הגב’ עדה אברכהן-שמש:

מסיבת הסיום של שכבת י”ב  היה אירוע מדהים ומרגש והוכיח מעל לכל ספק שמצוינות ואיכות הם שם דבר בביה”ס שלא לדבר על גאוות היחידה שבלטה מכל עבר מהצעירים של היום ועד הבוגרים שסיימו בשנים האחרונות והגיעו ליהנות איתנו יחד. אנו מלאי סיפוק שהצמחנו בני נוער נפלאים, מתורבתים המכבדים באופן מדהים את ביה”ס. כבוד!”.

  • מחזור מ”הסרטים”
  • מחזור מ”הסרטים”
  • מחזור מ”הסרטים”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter