באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מחזור טוטאלי

מחזור טוטאלי

יגיעו להישגים מדהימים:

כ- 96% זכאות לבגרות.

כ-60% יקבלו בגרות עם 5 יח”ל באנגלית.

למעלה מ-35% יקבלו בגרות עם 5 יח”ל במתמטיקה.

10 בוגרים כבר לומדים באקדמיה.

בוגרי מחזור מ”ט של תיכון אורט אלון לחדשנות ומצוינות ביקנעם כבשו את הבמה וציינו את סיום לימודיהם במופע מרגש במיוחד

בחזרה לחגיגות: בערב מרגש ועם המון שמחה, גאווה, ומופע מיוחד במינו, ציינו  290 בוגרות ובוגרי שכבת יב’  – מחזור מ”ט, בקמפוס תיכון אורט לחדשנות ומצוינות ע”ש שמעון פרס את סיום לימודיהם.

מנחי הערב, תלמידי השכבה, אמרו שהם שמחים ונרגשים להגיע לרגע הזה לאחר דרך ארוכה שעברו. המנחים סיפרו שהגיעו לבית הספר צעירים מלאי תקוות וגם חששות, ולאורך השנים עברו חוויות רבות שעיצבו אותם, עברו 6 שנים של חיבוק ואהבה, 6 שנים של התמודדויות באתגרים, והדגישו שזהו ערב סיכום מהבית השני שלהם שלעיתים היה ביתם הראשון. מנהלת בית הספר, עדה אברכהן שמש, בירכה את בוגריה ואמרה שהתאהבנו בהם כל יום מחדש והוסיפה שהם גרמו לנו להרגיש כל בוקר שזכינו. המנהלת בירכה אותם על היותם בעלי מעובות ואכפתיות, שאפתנות והובלה בקהילה. המנהלת שיבחה את בוגריה על נחישותם ועמידתם בכבוד וביצירתיות מול שנת הקורונה, ואמרה להם שהם מוכנים לעולם המחר ויודעים להסתדר ללא פחד במצבים של אי ודאות. המנהלת קראה לבוגריה להיות אופטימיים בחשיבתם, מוכנים לכל הפתעה שתגיע, לחלום בגדול ולהגשים בגדול. אברכהן שמש הודתה לראש העיר, סימון אלפסי על היותו מלא תשוקה, רואה תמיד מספר צעדים קדימה, עושה המון למען בית הספר ומוביל את העיר להישגים רבים. ראש העיר, סימון אלפסי, בירך את הבוגרים על שנות לימוד מופלאות, השקעה, שקידה, צמיחה ובגרות והודה להם על תרומתם הרבה לבית הספר וליישוב. רה”ע קרא לבוגרים לחלום, לשאוף, לכוון גבוה ולהתמיד, ואמר להם שהוא סמוך ובטוח שהם יצליחו בכל אשר יבחרו. מנהל המחוז ברשת אורט, אבי אבירם, והמפקחת היישובית מטעם משרד החינוך, אפרת בן צור בירכו את הבוגרים על שעברו כברת דרך מכובדת של למידה והתפתחות שעברו. השניים אמרו לבוגרים שבית הספר היווה מקור אור גדול עבורם, והצוות עבד קשה כדי להוות להם עוגן וביטחון. השניים ציינו שלגדול בעיר כמו יקנעם זו בזכות, והדגישו שמדובר בעיר שהיא מחצבה של איכות, וקראו לבוגרים לראות בכל אתגר הזדמנות. יושבת ראש הנהגת ההורים, יוליה ברמנט, בירכה ואמרה שאנו שמחים לעשות מסיבת סיום בנוהל הישן של מפגשים, והוסיפה שמדובר במחזור של חלוצים המהווים פורצי דרך. נציגי השכבה, טל סאבו ועומר רוטנברג, בירכו והודו לכל השותפים.

בתום הברכות כבשו הבוגרות והבוגרים את הבמה במופע “חדר בריחה”. בשירים וריקודים, ועם המון כישרון והומור הם נתנו שואו גדול.  מחזור מ”ט – מחזור טוטאלי כפי שכינה אותם ראש העיר אמר את דברו ויוצא בקרוב לדרך חדשה.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

“ערב מרגש ביותר שמגיע אחרי שנת מאתגרת ביותר עם בוגרות ובוגרים איכותיים ביותר שצפויים להגיע להישגים מרשימים ביותר ובהם כ- 96% זכאות לבגרות, כ- 60% יקבלו בגרות עם 5 יחידות לימוד באנגלית, למעלה מ-35% יקבלו בגרות עם 5 יח”ל במתמטיקה, עשרה בוגרים שכבר לומדים באקדמיה לתואר ראשון, 0% נשירה, ועוד. התברכנו בנוער נפלא שראינו על הבמה כמה הם מוכשרים ואיכותיים, וכולנו גאים בהם. אני מודה מקרב לב למנהלת התיכון, עדה אברכהן שמש. עדה היא מנהלת מצוינת ומצטיינת, מקצועית ואיכותית. מנהלת שמובילה את בית הספר ואת התלמידים להישגים בלתי רגילים. תודה גדולה למנהלת השכבה ענבל שושו, לכל צוות המחנכות והמחנכים, ולמורות ולמורים על עבודת חינוך מעולה. תודה מיוחדת ליו”ר הנהגת ההורים, יוליה ברמנט ולכל ההורים על האמון והשותפות לדרך. תודה למנהלת אגף החינוך ולכל צוות האגף. לבוגרות ולבוגרים אני מודה על כל עשייתם ותרומתם למען בית הספר ולמען יקנעם, ואני מאחל להם שירות צבאי מהנה ופורה. בשבילם אנו בונים כאן עיר לתפארת שיוכלו לבנות את ביתם כאן. אנחנו כאן בשבילם”.

מנהלת “אורט אלון”, הגב’ עדה אברכהן-שמש:

“שכבת י”ב מחזור מ”ט פורשת כנפיים. בערב מרשים, ססגוני, שמח ומלא בערכים סיימנו את השנה עם המון גאווה. מחבקים ומנשקים ובעיקר מאחלים שכל תלמידינו יגשימו את אשר על ליבם”.

צילום: דוברות עיריית יקנעם

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter