באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מופע הקואליציה המבריזה של רמת ישי

מופע הקואליציה המבריזה של רמת ישי

כל חברי הקואליציה של רמת ישי נמנעו מלהופיע לישיבת המליאה שהיתה אמורה להערך אתמול (שלישי) ובכך מנעה את קיומה. חברת המועצה, יפעת וקנין: “מדובר בזלזול וחוסר כבוד בסיסי”. 

רמת ישי
יעקב זוהר: ” פגיעה באחד מחברי האופוזיציה, כמוה כפגיעה בכולנו”. תצלום: יח”צ

ישיבת המליאה שאמורה היתה להערך אתמול ברמת ישי נדחתה לאחר שכל חברי הקואליציה ובכללם ראש המועצה, עפר בן אליעזר, בחרו שלא להגיע. חברי האופוזיציה, שהגיעו בהרכב מלא מצאו את עצמם בחדר הישיבות הקטן של המועצה עם גזבר ומזכיר המועצה, תייסיר קאסם אך ללא קוורום לקיום הישיבה.על פי החוק תדחה עתה הישיבה לשלושה ימים ואם גם אז לא יהיה קוורום תדחה ליומיים נוספים שלאחריהם תתקיים גם ללא קוורום. מדובר בתרגיל דומה לזה שעשתה הקואליציה בשלהי הקדנציה הקודמת אלא שאז נעדר מהישיבה גם חבר המועצה, ראובן מטמון, דבר אשר אפשר לבן אליעזר כן להגיע מבלי ליצור קוורום.

לאחר שהיה ברור כי הישיבה אינה מתקיימת ניסה מזכיר המועצה לדבר על לבם של חברי האופוזיציה כשהוא טוען כי בקואליציה קיימת תחושה של זלזול מצידם. לדבריו בקואליציה חשים כי האופוזיציה מזמנת ישיבות שמחוץ למניין רק כי היא יכולה ולראיה הוא הביא את העובדה שבאופוזיציה ביקשו לדון בהרכב הוועדות כבר לפני כחודש אך רק עתה העבירו את בקשותיהם.

באופוזיציה דחו את הטענות מכל וכל וטענו דווקא לזלזול מצד בן אליעזר והקואליציה. יו”ר האופוזיציה, יעקב זוהר: “כבר במשא ומתן הקואליציוני הם זלזלו בנו. הם זימנו אותנו לפגישה ולא הציעו כלום, קבענו שנדבר שוב ועד היום לא חזרו אלינו. שלא לדבר על היחס המזלזל לגיא זקס, לא יכול להיות שברגע שהוא מתחיל לדבר, כל הקואליציה כולל ראש המועצה מתחילים לדבר בינם לבין עצמם ולצחוק. הוא אמנם מדבר הרבה אבל לרוב הוא אומר דברי טעם ולא יזיק להם להקשיב. מבחינתנו פגיעה באחד מחברי האופוזיציה, כמוה כפגיעה בכולנו”

חברת המועצה, יפעת וקנין התייחסה גם היא לאי הופעת הקואליציה לישיבה: “מדובר בזלזול וחוסר כבוד בסיסי”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter