באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מועצת עיריית יקנעם אישרה צילום ושידור בלייב של ישיבות מועצת העיר

מועצת עיריית יקנעם אישרה צילום ושידור בלייב של ישיבות מועצת העיר

מועצת עיריית יקנעם אישרה בישיבתה בשבוע שעבר, אשר הייתה גם הראשונה לקדנציה הזאת את צילומן ושידורן של ישיבות מועצת העיר בלייב, בדף הפייסבוק של העירייה: יקנעם – כשהטבע פוגש קידמה”. השידור הראשון של הישיבה זכה לאלפי צפיות, ועשרות רבות של תגובות.

ישיבות מועצת העיר יצולמו בשתי מצלמות, כך שגם מי שלא צפה בלייב יוכל לעשות זו מאוחר יותר מתי שירצה. בנוסף לכך, יועלה לינק מהשידור החי גם לאתר העירייה.

ראש העיר, סימון אלפסי בירך על אישור מועצת העיר ואמר שהשידור החי של ישיבות המועצה הוא פועל יוצא של מדיניות לקידום עוד שקיפות, וכן של רצון שהתושבים יוכלו להתעדכן אונליין ולהיות מעורבים בקידום העיר.

במהלך הישיבה פנה ראש העיר לחברות וחברי המועצה וביקש מהם לכבד את הדיונים שבישיבה, את חבריהם לשולחן מועצת העיר, וכן את התושבים שצופים בשידור, ולהתנהל עניינית מבלי לפגוע בחבר כזה או אחר. רה”ע אמר עוד שאנחנו הראי של העיר ויש לקדם דיונים ענייניים, כמובן שניתן להעביר ביקורת, אבל שהכל ייעשה בצורה מכובדת כולל נתינת כבוד אחד לשני.

רה”ע אמר שמטרת השידורים היא להגביר את השקיפות, וציין בהקשר לכך שעיריית יקנעם דוגלת בשקיפות. כאן המקום לציין שעמותת ‘שקיפות בינ”ל’ שבוחנת שקיפות באתרי האינטרנט ברשויות המקומיות על פי עשרות מדדים שחולקו לארבעה עשר אשכולות העניקה ליקנעם את הציון 97%, מה שהציב את יקנעם במקום ה-3 הארצי.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter