באנר עליון
באנר עליון

מוזיקה טובה בקונסרבטוריון של טבעון

מוזיקה טובה בקונסרבטוריון של טבעון

 

בחודש האחרון נמצא הקונסרבטוריון של רשת המתנסים קרית טבעון בפריחה מוזיקאלית אביבית של מוזיקה טובה בכל כיוון אליו מביטים. אם זה בהפקת מופע, אומן אורח או ייצוג בכבוד בכנס תזמורות

אז הכול התחיל בהפקה מדהימה של ערב הצדעה למאיר אריאל, בו השתתפו מיטב הזמרות, הזמרים וההרכבים המוזיקאליים הפועלים במסגרת הקונסרבטוריון או לצידו.

במהלך הערב בוצעו מיטב השירים המוכרים של מאיר אריאל בביצועים משובחים שאין ספק שגם אריאל עצמו היה מתרגש לשמוע אותם (חפשו את הביצועים ביוטיוב של מתנ”ס טבעון). בין היתר, הזמרת הילה עוז, ביצעה לראשונה את השיר “מים רבים”, של מאיר אריאל שהולחן במיוחד לערב על ידי מנהל הקונסרבטוריון חזי פלד.

  • מתוך המופע משירי מאיר אריאל. קרדיט: מתנ”ס טבעון
  • מתוך המופע משירי מאיר אריא קרדיט: דוברות המועצה

לא עברו מספר ימים והפסנתרן הבין לאומי עומר קליין הופיע באולם צוותא של הקונסרבטוריון בקונצרט ג’אז שמזמן לא נראה במחוזותינו. הקהל הרב שפקד את אולם צוותא יצא מגדרו לנגינתו של הפסנתרן שהופיע עם המתופף אמיר ברסלר והקונטרביסט חגי כהן מילוא, זאת במסגרת סיבוב ההופעות עם האלבום החדש שהוציאה השלישייה. הקטעים המקוריים והאנרגיות על הבמה סחפו את הקהל שלא הפסיק להגיב ולהריע.

שלישית עומר קלין בצוותא צילמה דבורה עקיבא

לפני המופע קיים עומר קליין כיתת אמן לפסנתרנים שקיבלו טיפים מהאמן.

בעקבות ההצלחה מתכוונים בקונסרבטוריון לארח השנה עוד מספר אמני ג’אז מהשורה הראשונה.

 

עוד מספר ימים עברו והתזמורת הייצוגית של הקונסרבטוריון בניצוחו של מנחם גרודזינסקי זכתה לתשבחות על ביצועים מאוד איכותיים ליצירות מאת וויליאמס (סוויטה אנגלית) והריקסון. בכנס תזמורות כלי נשיפה בפיקוח משרד החינוך שהתקיים בנס ציונה. את התזמורת ניתן יהיה לשמוע ב חמישי, 02/03/17, בקונצרט “מסע אל המוזיקה השחורה” שמפיקים בהשתתפות ביג בנד קריית טבעון, אנסמבל הג’אז, להקת דומיננטה, הרכב הג’אז, האנסמבל האתני, הרכב רוק צעיר ועוד.

התזמורת היצוגית בנס ציונה. צילמה דבורה עקיבא

חשוב לציין כי התזמורת הייצוגית הוזמנו בקיץ לתחרות תזמורות בשלדמינג באוסטריה בה ישתתפו תזמורות נוער מכל העולם. בהצלחה!!!

 

 

 

 

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter