באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מהחופשה לחטיבה

מהחופשה לחטיבה

בשורה של טקסים  סיימו תלמידי שכבות ו’ את לימודיהם בבית החינוך היסודי וציינו את מעברם לחטיבה החדשה

בשורה של טקסים מושקעים במיוחד, סיימו תלמידות ותלמידי שכבות ו’ של כל בתי החינוך בעיר את לימודיהם בבית ספרם היסודי, ואת המעבר לחטיבה החדשה בתום חופשת הקיץ, ובתחילת שנה”ל הבאה.

ראש העיר, סימון אלפסי בירך את הבוגרות והבוגרים של כל בית חינוך, ואמר שכל בתי החינוך התאפיינו בחתירה מתמדת למצוינות, לצד הובלת פרויקטים ותכניות למעורבות חברתית ותרומה לקהילה. רה”ע בירך את המנהלות, את המחנכות וצוותי החינוך, על פעילותן הרבה להצמחת קהילת לומדים סקרנית אשר תאמין ביכולתה לממש הווה ועתיד לפי רצונה. ראש העיר איחל לבוגרים בהצלחה בשנה”ל הבאה בחטיבה החדשה.

בטקס בבית חינוך “הדסים”  בירכה המנהלת, עירית דובדבני, את בוגריה, מחזור מ”ה, ואמרה להם שכאן בבית הזה עברתם משלב הילדות לבגרות, והוסיפה שפה קיבלתם את התשתית לחייכם הבוגרים. המנהלת ציינה שבבית החינוך שמו דגש על הרחבת אופקים ונתנו לכל תלמיד את המענה שמתאים לו.

בטקס בבית חינוך “תדהר” בירכה המנהלת, סופי רחום את בוגריה ואמרה להם שמכאן הם יוצאים מצוידים בערכים ותפיסות שיעזרו להם לקבל החלטות ולעמוד במשימות מאתגרות. המנהלת קראה לבוגרים להמשיך להיות מיוחדים וסקרנים.

בטקס בבית חינוך “אורנים”  בירכה המנהלת, יפה ועקנין את בוגריה, מחזור נ”ג, ואמרה להם שהם החזון החינוכי שלה, וציינה בין היתר את היותם יצירתיים ופעלתניים. המנהלת איחלה לבוגריה שדרכם תהיה סוגה בשושנים.

בטקס בבית חינוך “דליות”  בירכה המנהלת, עפרה הירש את בוגריה מחזור ט”ז ואמרה שצוות בית החינוך כולו עמל רבות על מנת לתת להם את מיטב החינוך בהוראה ובלמידה. המנהלת אמרה שהשינוי בילדים במהלך 6 השנים הוא עצום ובשנים הללו הם הפכו מילדים רכים לנוער, מחסרי ביטחון למלאי ביטחון, ממלאי שאלות ליודעים.

בטקס בבית חינוך “ארזים”  בירכה המנהלת, אורית נעוס את בוגרות ובוגרי מחזור כ”א ואמרה שהם עברו כברת דרך של שנים משמעותיות בהן התחנכו אצל מיטב המחנכים שהקנו להם באהבה דעת, הנחילו ערכים ומורשת, לימדו גבולות וכללים, ועוד. המנהלת קראה לבוגריה לחפש מטרות, ואם צריך לטפס על סולמות, לפתוח דלתות ולהציץ פנימה אל נתיבי הצמיחה, האתגר וההצלחה.

מנהלת אגף החינוך, ד”ר סימה ניסלבאום, בירכה את הבוגרות והבוגרים של כל בתי החינוך ואמרה שהמציאות שלנו היא אמונה בחינוך. מנהלת האגף ציינה שבתי החינוך הם קהילה חושבת, והוסיפה שהתברכנו בתלמידים ששואלים וחוקרים. ד”ר ניסלבאום הודתה לראש העיר על ששם את החינוך בראש מעייניו, על המשאבים, ועל האוטונומיה לעשות את החינוך הטוב ביותר.

בנוסף לכך בירכו את הבוגרים גם מחנכות הכיתות, יושבי ראש הנהגת ההורים ונציגי ההורים. במהלך הטקסים קיבלו כל הבוגרים את תעודת הסיום ושי מתנת העירייה.

לאחר הדברים והברכות צפו המשתתפים במופעים מרהיבים שהכינו הבוגרות והבוגרים, ואשר שכללו קטעי  קריינות, שירה וריקוד, וזכו לתשבחות רבות.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

“עיריית יקנעם מייחסת חשיבות עליונה לקידום החינוך היישובי. מערכת חינוך מצוינת היא המפתח לכל צמיחה. אני מאמין בחינוך למצוינות לצד חינוך לערכים. החינוך הוא בראש מעייננו ולשמחתי התוצאות בהתאם. אני מודה למנהלת אגף החינוך, למנהלות בתי החינוך, ולכל צוותי ההוראה והמינהלה על עבודה קשה ומאומצת לטובת התלמידים. תודה להנהגות ההורים על שיתופי הפעולה. לבוגרות ולבוגרים יש יכולת לכבוש כל פסגה אליה ישאפו. אנחנו נהיה תמיד כאן בשבילם סביבה תומכת”.

  • מהחופשה לחטיבה
  • מהחופשה לחטיבה
  • מהחופשה לחטיבה

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter