באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגידו: שוקמו התשתיות במדרך עוז

מגידו: שוקמו התשתיות במדרך עוז

בראשית השנה החדשה 2014, צוין בטקס גזירת סרט וברכות לסיומו של פרויקט תשתיות במדרך עוז.  בפרויקט שוקם הציר המרכזי של היישוב, נסגרו תעלות ניקוז פתוחות, הוסדרו חניות ומדרכות להולכי רגל ושוקם הכביש עצמו.

תשתיות מושב מדרך עוז שבמועצה האזורית מגידו שוקמו בעלות של 6.5 מליון ₪ והמושב שמצב התשתיות שלו היה בכי רע נכנס אל המאה ה-21. המועצה האזורית מגידו קידמה, מימנה וניהלה את הפרויקט בשיתוף משרד החקלאות -פיתוח הכפר והמושב וזאת באמצעות החברה הכלכלית בריכוזו של רע תלמי.

שיקום תשתיות
מדרך עוז אחרי השיקום. צילום: דוברות המועצה האזורית מגידו

בטקס נכחו, ראשי המועצות  חנן ארז ואיציק חולבסקי ( מי שניהל את החברה הכלכלית עד כה) אנשי משרד החקלאות, עובדי מועצה, נציגי וועד היישוב ,תושבים וקבלני הביצוע של הפרויקט.

חנן ארז: ” זו מתנת הפרידה הכי יפה שקיבלתי, בכניסתי לפני עשור לתפקידי הבטחתי לעשות הכל כדי למחוק את התעלות בצדי הכביש. באמצעות גיוס הכספים ממשרד החקלאות, במאמצים על אנושיים הגענו עד הלום”

 מזכיר המושב, יואל מחפוד: “אנחנו באמצע התהליך . אני מודה לוועד המקומי ולוועד האגודה על תהליך המורכב והמשותף, לחנן ארז  שהיה כמו אבא, שחיזק אותנו לאורך התהליך ,לאיציק  חולבסקי , שליווה את כל התהליך, הכספי והביצועי” .

 נתי גלבוע, מנהל מחוז עמקים במשרד החקלאות: “מדרך עוז היה בין הישובים שנכנס לרשימה הארצית  וזה לא היה פשוט, התקציבים לצערי בשנה הנוכחית ירדו, זכיתם לשלב הראשון, גייסו הלאה כספים ונצלו את התנופה” .

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter