באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגידו: רדיו חזק

מגידו: רדיו חזק

תחנת רדיו אינטרנטית חדשה בשם ‘רדיו ארמגדון’ קמה במועצה האזורית מגידו והיא תשרת את בית הספר התיכון האזורי מגידו, את פנימיית רעות ואת המרחב הביוספרי.

חדשות YCOM: השבוע עלתה לשידור של תחנה רדיו חדשה– תחנת הרדיו ומרכז התקשורת של המועצה האזורית מגידו בשיתוף בית הספר האזורי מגידו ופנימיית רעות ובהפקת “ארמגדון ג’אם” הנקראת  “רדיו ארמגדון”. השם ארמגדון שמציין את סוף העולם מקורו בשמה הלועזי של העיר מגידו שחורבותיה נמצאות בשטח המועצה. בתקופה הקרובה ועד שימצאו השקעות יועברו משדרי ניסיון מוקלטים מאתר זמני וכבר עתה ניתן למצוא תכנים בכתובת www.armageddon.co.il.

רדיו ארמגדון
עומר דיין בשידור מתיכון מגידו. צילום: דוברות מגידו.

הרדיו  יהווה נקודת חיבור בין התכנים הייחודיים של פסטיבל יערות מנשה, מרחב ביוספרי, הנוער והאנשים של המועצה האזורית מגידו אל התקשורת, הרשת והעולם כולו. התחנה, האינטרנטית לפי שעה, תשלב פעילות ולימודים לנוער ולמבוגרים ותעניק את מיטב ההזדמנות לכל מי שירצה לשדר או להתנסות במשדר רדיו ובהמשך גם בכלי תקשורת נוספים.

לצד משדרים אלה ישולבו משדרים לימודיים בנושאי מוסיקה, היסטוריה, ספורט, אקטואליה ושאר נושאים הקשורים באזורנו וכמו כן משדרים מיוחדים עם כישרונות ושמות חמים, סטים של די.ג’ייז מקומיים לצד תקליטנים בולטים בתעשייה ותכניות מעשירות ומעמיקות בשלל ז’אנרים מוסיקליים שונים, כשהכוונה היא להגיע לשנת הלימודים הבאה עם פעילות סדורה. כמו כן כבר נמצא מקום ב”רעות” שיהפוך בשיתוף הנוער לבית חם ותחנת שידור אמיתית בקרוב מאוד.

דוברת המועצה האזורית מגידו, יעל ברניר: ” אנו שמחים כי יש כלי תקשורתי  נוסף  למועצה האזורית מגידו. ברדיו ארמגדון תתקיים פעילות תרבותית ואקטואלית למען ועם הקהילות החיות באזור ומוסדות החינוך.  הרדיו הוא יוזמה תקשורתית נוספת  לטיפוח שיתוף הציבור והתנהלותנו הייחודית במרחב הביוספרי בו אנו חיים”.

ראש המועצה האזורית מגידו, איציק חולבסקי: ” הרדיו יהווה כלי תקשורת משמעותי נוסף עבור המועצה, התושבים ותלמידי בתי הספר. המועצה תתמוך ותסייע למיזם החדש והיצירתי”.

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter