באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגידו: ראשונים בתרבות

מגידו: ראשונים בתרבות

פרס שרת התרבות יוענק למועצה האזורית מגידו  לאחר שזכתה במקום הראשון הארצי בקטגוריית המועצות האזוריות. איציק חולבסקי: “התרבות הינה ערך חשוב בפני עצמו ומנוף לחיבור קהילתי ואנושי.” המועצה האזורית מגידו תקבל את פרס שרת התרבות זו הפעם השנייה לאחר שגם בשנת 2011 הרשות קיבלה את המקום הראשון  בקטגוריית המועצה האזוריות. פרס זה מצטרף למקום השני בו זכתה המועצה האזורית עמק יזרעאל, כך שהדבר מהווה תעודת כבוד לתרבות באזור.

פרס שרת התרבות
אגף התרבות של המועצה האזורית מגידו. צילום: דוברות מגידו.

מנכ”לית משרד התרבות ויו”ר ועדת הפרס : “חשוב לציין כי חברי ועדת הפרס שישבו על המדוכה, התרשמו מאוד מפעילות התרבות הענפה והמגוונת ביישוביכם, אני יודעת כי ההישג המרשים הוא פרי עבודה מאומצת של אנשים רבים, אני מברכת את כולם ביישר כח”.
נחמיה להב מנהל מחלקת התרבות במועצה: “הזכייה הכפולה במקום הראשון מבין המועצות האזוריות, משקפת מדיניות מכוונת תרבות של ראש המועצה והנהלת המועצה האזורית מגידו יחד עם ניהול תרבות מקצועי המכוון לחזון קהילתי, פועל על פי מטרות ויעדים במסגרת תכנית עבודה מקושרת תקציב ומחויב לערכים של שיתוף ציבור ופיתוח מתמיד של ההון האנושי והיצירה התרבותית המקומית.”
איציק חולבסקי ראש המועצה: ” אני גאה מאד בזכייה המרשימה של המועצה במקום הראשון בקטגוריות המועצות האזוריות של פרס שרת התרבות. זכייה שניה במהלך 4 שנים האחרונות משקפת מדיניות של ראש המועצה הקודם חנן ארז ושלי כראש מועצה שהתרבות מהווה מרכיב מרכזי בסדר היום שלי, כערך חשוב בפני עצמו וכמנוף לחיבור קהילתי ואנושי.”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter