באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגידו: פורום הנשים פותח את שעריו

מגידו: פורום הנשים פותח את שעריו

פורום הנשים שהוקם לאחרונה במועצה האזורית מגידו נמצא עדיין בשלבי התארגנות ומחפש נשים מחלק מהישובים מהם עדיין אין נציגות. בינתיים הוא פותח לנשות המועצה קורס באוריינות פיננסית

לאחרונה הוקם במועצה האזורית מגידו פורום נשים שמטרתו העצמת הנשים המתגוררות ביישובי המועצה ועזרה במציאת פתרונות תעסוקה לנשים הרוצות בכך. כמו כן לקח על עצמו הפורום למצוא ולהכשיר ממונה על נושא ההטרדות המיניות בכל אחד מיישובי המועצה. בשלב זה יש בפורום כעשרים נשים . אטי שוורץ תושבת קיבוץ

הפורום פותח את שעריו
קורס באוריינות פיננסית

מגידו ” רצינו שתהיה לפחות נציגה אחת מכל יישוב אך עדיין לא הצלחנו להגיע לכך. יש כמה יישובים שהם יותר דומיננטיים וכמה שהם פחות. אנחנו רוצות להעצים את הנשים בנושא התעסוקה ואיכות חיים יותר טובה. זה אומר לתת כלים לנשים שאינן מרוצות ממקום העבודה שלהן, רוצות להחליף מקום עבודה ואינן יודעות כיצד לעשות זאת” לגבי הממונות על ההטרדה המינית אומרת שוורץ ” אין ביישובי המועצה בעיה של הטרדות מיניות אבל על פי החוק למניעת הטרדה מינית חובה שתהיה ממונה על הנושא בכל רשות”

בנוסף לפעילויות אלה פותח הפורום בימים אלה קורס בן שישה מפגשים אוריינות פיננסית לניהול הכלכלה הביתית והעסקית אשר יכלול סדנאות ליציאה מהאוברדרפט ומעבר לתוכניות חיסכון, הפסקת ההשתעבדות לאשראי ולהלוואות, לתכנון נכון של ביטוח ותוכניות פנסיוניות וקבלת כלים לניהול זמן יעיל. הקורס ניתן בסיוע הרשות לקידום האישה במשרד ראש הממשלה והעמותה להעצמה כלכלית לנשים.

שוורץ ” יש בפורום ייצוג נאה גם לקיבוצים וגם למושבים שבמועצה ואין הבדל בנושאי העניין . יש אמנם כמה יישובים שאינם מיוצגים אבל אנחנו עובדות על כך”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter