באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגידו: סוף לטרקטורונים

מגידו: סוף לטרקטורונים

במועצה  אזורית מגידו ערכו מבצע אכיפה כנגד הטרקטורונים המסכנים את המטיילים ומפרים את שלוות התושבים. חולבסקי: “נבצע פיקוח  בנוכחות גבוהה ואכיפה בקנסות

במועצה האזורית מגידו ובשיטור הכפרי, החליטו בישיבת השותפויות האחרונה לפעול על מנת למזער את תופעת רוכבי הטרקטורונים וזאת בשיתוף עם גורמי השטח. אי לכך, התנהל במהלך סוף השבוע מבצע אכיפה והסברה נרחב כנגד רוכבי טרקטורונים המשתוללים בשטח ובכבישים ומסכנים את עצמם ואת  המשתמשים בדרך בנהיגתם הפרועה.

מבצע אכיפה
נלחמים במפגע הטרקטורונים. צילום: דוברות המועצה האזורית מגידו

במהלך הפעילות נבדקו 15 טרקטורונים  ו 3 אופנועי שטח, נרשמו  3 דוחות תנועה וכן הוגשו דו”חות על ידי פקח רשות הטבע והגנים. הפעילות החלה ביום שישי, בתדריך במרכז הביטחון של המועצה על ידי מש”ק המועצה וקב”ט המועצה ומשם התפזרו הנידות לפעילות בשטח אשר הסתיימה בשעה 15:30. הפעילות נמשכה גם בשבת על ידי צוות מתמיד, השיטור הכפרי  וקב”ט המועצה כשהיא מתמקדת באזור יער מגידו ועמק השלום ועיקרה היה בנוכחות והסברה.

ראש המועצה,  איציק חולבסקי: ”  נפגין נוכחות בשטח במשך כל השנה ובמיוחד בתקופה זו עם ריבוי המטיילים בעיצומן של הפריחות. נבצע פיקוח  בנוכחות גבוהה ואכיפה בקנסות . אנו משקעים בכך משאבי זמן, כוח אדם ותקציב”

שמחה נאור, מנהל מחלקת הביטחון במועצה: “מחלקת הביטחון ,גורמי השטח של המועצה ומש”ק מגידו ימשיכו בפעילות בנחישות ובהתמדה כדי למנוע את תופעת הטרקטורונים. נהגים שייסעו עם טרקטורונים על-פי התקן ועל-פי כל כללי הבטיחות, המשטרה והמועצה  לא יפעלו נגדם ויניחו להם ליהנות מרכיבה בשטח. ללא התפרעות  במקומות עם מטיילים רבים”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter