באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגידו: נפרדנו כך

מגידו: נפרדנו כך

ישיבת המליאה האחרונה לקדנציה של ראש המועצה, חנן ארז, ושל חלק מנבחרי המליאה ,התקיימה באופן חגיגי  באירוח נדיב ומכובד של הלינה הכפרית ‘זהר בדשא’ בקיבוץ דליה.

מליאת מועצת מגידו נפרדה השבוע מראש המועצה, חנן ארז לאחר שכיהן 10 שנים בתפקיד. ארז הותיר אחריו חותם עמוק כשבין הישגיו ניתן למנות את הכרזת המועצה כמרחב ביוספרי וביטול ההחלטה על הקמת שדה תעופה בינלאומי במגידו. הישגים שאף הביאו לזכייתו באות אביר התנועה לאיכות השלטון. עם זאת מותיר ארז ליורשו בתפקיד מאבק לא פשוט בהקמת המתקן לזיקוק גז טבעי באתר חגית.

מרחב ביוספרי
חנן ארז, פורש. צילום: דוברות המועצה האזורית מגידו

עוד קודם לכן אישרה המועצה את התקציב לשנת 2014 והוא עומד על   88,297 מיליון ₪ דבר המהווה עליה של כ 7 מיליון  ₪ לעומת תקציב 2013. 66% מהתקציב מופנה לפעילות חינוך, רווחה ותרבות, 9% להנדסה וסביבה, 10% מנהל ושירותים מוניציפאליים והנותר לניהול כספים והשתתפות בתקציבי הישובים.

ראש המועצה, חנן ארז: “הפרידה היתה מעמד מאוד מרגש ואישרנו גם חוק עזר ביוספרי שבא להגן בשכבה נוספת על המרחב בו אנו חיים. סיכמתי למעשה עשר שנות כהונה מרתקות, מעניינות ומאתגרות ואני בהחלט שמח בחלקי ובדרכי”

 שרי שרון נציגת המליאה מקיבוץ גלעד ברכה את חנן: ” בנג’מין פרנקלין אמר:  “או שתכתוב משהו ששווה לקרוא, או שתעשה משהו לכתוב עליו”. אתה, חנן, שהיית מוכן לקחת על עצמך אחריות ציבורית אכן עשית דברים ששווה לכתוב עליהם”

לגבי התקציב אמר ארז: “מטבע הדברים זו עבורי תכנית מעבר, אשר באה להבטיח רציפות בהכנת תכנית עבודה מקושרת תקציב, המעמיקה את דגשי העבודה של המועצה.איני מציב יעדים ומשימות מעבר למה שאשכולות המועצה ועובדיהם הציבו, באשר אני סבור שחובה זו נתונה לראש המועצה הנבחר עם היכנסו לתפקידו. בטוחני שיידרש לפי שיקול דעתו לתהליך אסטרטגי משלים ממנו ייגזרו שינויי תקציב על פי מידת הצורך”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter