באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגידו: מגרש קט סל בקיבוץ גבעת עוז

מגידו: מגרש קט סל בקיבוץ גבעת עוז

המועצה האזורית מגידו בשיתוף עם החטיבה להתיישבות  ומקורות הקיבוץ השקיעו בשיפוץ והתאמה של  מגרש קט סל  בקיבוץ גבעת עוז . ענת באוטר: “שמנו לנו כמטרה  את הרחבת האפשרויות לחוגי העשרה של ילדינו”

 במעמד ראש המועצה איציק חולבסקי, מנכ”ל המועצה אברהם אזולאי, מלווה פיתוח יישובים נועה גופר , מנהלת חינוך קרין שטרן ומנהל הספורט יובל גולן, תושבי גבעת עוז וילדי המקום התקיים טקס חניכת מגרש קט הסל החדש בלב הקיבוץ הממוקם באזור מבני החינוך.

גבעת עוז
מגרש הכדורסל המשופץ. צילום: נועה גופר.

ענת באוטר, שסיימה לאחרונה את תפקיד מנהלת החינוך של הקיבוץ, אמרה בדברי הברכה: “בשמחה גדולה אנו פותחים היום את מגרש הקט-סל של מערכת החינוך. ועדת חינוך המסיימת ואני בתוכה שמה לה כמטרה את הרחבת האפשרויות לחוגי העשרה של ילדינו. יצאנו מנקודת ההנחה שמשמעות החוגים כמקור העצמה, צמיחה ופיתוח אישי הינם אחד מבסיסי היסוד של החינוך הבלתי פורמאלי. יכולת הבחירה על פי רצונותיו, כישרונותיו ויכולתו של הנער/ה וכמו כן התקדמות הלמידה על פי הקצב האישי של כל אחד ואחת פותחים פתח המאפשר לכל אחד לנתב עצמו להצלחה אישית שהיא יסוד החינוך! בתחילת הדרך הצגנו לנציגי המועצה את שאיפותינו שנראו גדולות ורחוקות. אנשי המועצה נפתחו ונרתמו למשימה ובשיתוף פעולה הגענו לתוצאות מרשימות”. בנוסף לכך ציינה באוטר את פתיחתה של שלוחת של אולפנת המחול הכוללת שתי קבוצות: גילאי גן וגילאי א’-ב’ בניהולה של יעל ברניר. עליית מספר הנערים הלומדים נגינה

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter