באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגידו: חולבסקי נכנס בסערה

מגידו: חולבסקי נכנס בסערה

ראש המועצה האזורית מגידו, איציק חולבסקי החל מייד עם כניסתו לתפקיד בטיפול בנושאים הבוערים המונחים לפתחה של המועצה: אתר חגית, וסיפוח המושבה. חולבסקי: “ אני מתכוון להוביל את המאבק נגד מסוף הגז בחגית“. 

אתר חגית
איציק חולבסקי. צילום: המועצה האזורית מגידו.

ראש המועצה החדש של המועצה האזורית מגידו, איציק חולבסקי נכנס השבוע לתפקידו ומייד החל לטפל בשני הנושאים הבוערים ביותר במרחב: חוות הגז באתר חגית ואיום הסיפוח של המושבה ליקנעם עלית. חולבסקי הקים צוות מוביל של אנשי מקצוע מהמועצה לניהול המאבק כנגד הקמת אתר  הגז בחגית , בשיתוף עם מטה התושבים. כזכור, דחה בג”ץ את העתירה שהוגשה על ידי עיריית יקנעם ועתה מתמקד המאבק בהיבט הציבורי וזאת על מנת להסיר את האיום מהמרחב הביוספרי.

חולבסקי: “כראש המועצה האזורית של מגידו , אני מתכוון להוביל את המאבק נגד מסוף הגז בחגית, יחד עם ראשי הרשויות של יקנעם עלית, עוספיא ,דלית אל כרמל  וחוף כרמל . ”

חולבסקי נכנס לתפקידו בטקס עם עובדי המועצה והרמת כוסית בה נפרדו  העובדים מראש המועצה היוצא, חנן ארז. במהלך הטקס הודה חולבסקי במילים חמות לחנן ארז על עשר השנים שבהן הוביל את המועצה במנהיגות למופת.

לגבי הסיפוח של המושבה אמר חולבסקי,” אמש השתתפתי בישיבה הראשונה של הועד החדש של יקנעם המושבה  ,למושבה ייחודיות באופייה והתנהלותה כקהילה במרחב כפרי , אני אנקוט בכל האמצעים כדי לשתף ולשלב את המושבה בכל תחומי העשייה השונים של המועצה”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter