באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגידו זכתה בפרס שרת התרבות והספורט על הישגיה בתחום התרבות

מגידו זכתה בפרס שרת התרבות והספורט על הישגיה בתחום התרבות

מגידו הזוכה בפרס בתחום התרבות בקטגוריית מועצות אזוריות תקבל גם סך של 75 אלף שקל שינותבו לרווחת התושבים

לימור לבנת שרת התרבות והספורטהפרס בשווי 600 אלף שקלים יוענק לשמונה הרשויות הזוכות במקום הראשון וכל אחת תקבל 75 אלף שקלים. בתחום התרבות יוענק הפרס ל – 4 רשויות: באר שבע בקטגוריית ערים גדולות, מעלות תרשיחא בקטגוריית ערים קטנות, מגידו בקטגוריית מועצות אזוריות וגני תקווה בקטגוריית מועצות מקומיות. בתחום הספורט יוענק הפרס ל – 4 רשויות: אשקלון בקטגוריית ערים גדולות, רמת השרון בקטגוריית ערים קטנות, משגב בקטגוריית מועצות אזוריות ומזכרת בתיה בקטגוריית מועצות מקומיות.

מגידו זוכה בפרס שרת התרבות והספורט על הישגיה בתחום התרבות בקטגוריית מועצות אזוריות. מגידו תקבל במסגרת הזכייה גם פרס כספי בסך 75 אלף שקל שינותבו לרווחת התושבים.

משרד התרבות והספורט שם דגש על מתן הזדמנות שווה לכלל הרשויות להציע את מועמדותן בכל קטגוריה של הפרס. בהתאם לכך, נקבע בתקנון הפרס כי שתי ועדות הפרס יבחרו בכל קטגוריה 4 פרסים: פרס לערים גדולות; פרס לערים קטנות; פרס למועצות מקומיות; פרס למועצות אזוריות. כחלק מתנאי הסף של התקנון נדרשות הרשויות לצרף התחייבות אישית חתומה מטעם ראש הרשות שסכומי הפרס ישמשו לשיפור וקידום נושאי הספורט והתרבות בתחומן לרווחת התושבים. הרשויות הזוכות גברו על שאר המתמודדות על הפרס עם הישגים מרשימים בקידום נושאי התרבות והספורט בתחומן.

 שרת התרבות והספורט לימור לבנת: “אני מברכת את הרשויות הזוכות על פעילותן בתחומי התרבות והספורט. זוהי השנה הראשונה שבה מוענק הפרס, אני מאמינה שיהפוך בשנים הבאות למפעל חשוב שיתמרץ ויעודד רשויות להשקיע יותר בתחומים שיש להם השפעה משמעותית על איכות חיי התושבים”

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter