באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגידו: ועד ממונה למושב אליקים

מגידו: ועד ממונה למושב אליקים

המועצה האזורית מגידו החליטה על הקמת ועד ממונה למושב אליקים לאחר שיו”ר האגודה החקלאית הודיעה שאינו יכול להמשיך ולמלא את שני התפקידים. חנן ארז ” אני רואה בכך הזדמנות לצאת לדרך חדשה”

דו”ח בקורת על פעילות ועד מושב אליקים נידון בישיבת המליאה של המועצה האזורית מגידו. על פי מסקנות הדו”ח יש למנות ועד אחר במקום הקיים, לגבש נהלים לעבודת הוועד המקומי, לקבוע תהליך של אישור תקציב, יש צורך בניהול ישיבות שוטפות של הוועד וגביית מס לוועד המקומי. המליאה הוחלט על ועד ממונה הכולל את איציק אלגוזי מגלעד, ניצה תורן מרמת השופט, אפרים אברהם מדליה ושני עובדי מועצה שלומי גרנוב ונחמיה להב.

ועד ממונה
הרחוב הראשי של אליקים. צילום: מיכאלי

יו”ר האגודה החקלאית ,אשר ארגובי, אשר שימש עד היום גם כיו”ר הועד ” פניתי לחנן ואברהם בניסיון למצוא פתרונות לתחליף לוועד שלא יכול להמשיך לתפקד במצב הנוכחי, זכיתי לשיתוף פעולה לכך מהמועצה. מבקש לקבל סיוע של חברים מהאזור לקידום ותקווה לאליקים. כיום קיים שבר עמוק ומבקש סיוע החברים מהישובים ומודה על כך מראש”.

ראש המועצה, האזורית מגידו, חנן ארז “נעשה תהליך עם הועד ואשר ארגובי על מנת ליזום וליצור מצב של עבודה תקינה. יו”ר הועד המקומי שהוא גם יו”ר האגודה השיתופית ציין כי מתמקד כיום בקידום תהליך הקמה וההכרה בישוב כמושב ולא יכול למלא את שני התפקידים ולכן על דעתו ובהערכה לעשייתו עד כה, סוכם על הפרדה. לאור כל הנסיבות כל חברי הוועד הגישו מכתב התפטרות . אני רואה בכך הזדמנות לצאת לדרך חדשה עם וועד ממונה. בהסכמת הועד ונציג הישוב במליאה הוחלט על רשימת חברי וועד ממונה שאינם תושבי המושב”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter