באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגידו: הפנינג מיוחד

מגידו: הפנינג מיוחד

לראשונה התקיים הפנינג למשפחות עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים מיישובי המועצה האזורית מגידו. כשבין התורמים להפקת האירוע ניתן למצוא את בני הנוער של המועצה.

חדשות YCOM: המועצה האזורית מגידו קיימה הפנינג עבור משפחות עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים אשר התקיים במגדל הדבורים הסמוך לקיבוץ דליה. ההפנינג נמשך כשלוש שעות עם פעילויות רבות, כמו פארק חבלים, סדנת בועות סבון “ד”ר בבל”, מתנפחים של חברת “פעלתון”, פינות יצירה שהופעלו באמצעות  מדריכי תנועת הנוער “כנפיים של קרמבו“, רכיבה על פוני בסיועה ותרומתה של גו’ס מחוות הסוסים בקיבוץ דליה, תיאטרון בובות עם רוני נצר מקיבוץ דליה שקיימה את הפעילות בהתנדבות ועוד. כשבין המסייעים בהפקת האירוע ניתן למצוא את חניכי חברת הנעורים רעות ותלמידי תיכון מגידו במסגרת פרוייקט “מעורבות חברתית”,  וכן תרומות רבות של קיבוצי המועצה וספקים, שתרמו במגוון הפעילויות ובכיבוד.

כנפיים של קרמבו
הפנינג למשפחות עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים. צילום: דוברות מגידו.

הרעיון לקיים הפנינג משותף לכל המשפחות המשתתפות בתוכנית, נולד ביוזמה של צוות בהשתתפות נציגי משפחות הילדים ובעלי מקצוע במועצת מגידו. לאורך השנה  נפגש צוות זה  באופן קבוע כדי לחשוב ולתת מענים מותאמים לצרכי המשפחות. רעיון ההפנינג עלה מתוך צורך ורצון של ההורים ליום כיף, מאוורר ומונגש לכל המשפחה.

סיון ברץ, רכזת תוכנית משפחות בהתעצמות ומפיקת ההפנינג: “היה מפגש מיוחד במינו, שבו ניתן דגש מיוחד לכל ילד על פי צרכיו השונים. היתה אווירה של שיתוף ועזרה הדדית. אני רואה באירוע פתיחה של מסורת המקדשת ערכים של שילוב, יחד לקהילה והעשרת החברה על כל גווניה, לשנים הבאות. ללא העזרה של כל הגורמים המקצועיים מהמועצה ותמיכתם של הישובים, תרומת הנערים ואנשי המקצוע והכי חשוב, ההורים עצמם, חלום זה לא היה הופך למציאות ועוד למציאות כה מוצלחת”.

.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter