באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגידו: גל התפרצויות לבתים ביקנעם המושבה

מגידו: גל התפרצויות לבתים ביקנעם המושבה

 בסוף השבוע האחרון נפרצו ארבעה בתים ביקנעם המושבה ונגנבו כסף ודברי ערך אך עדיין לא ברור אם יש קשר בין המקרים. קב”ט המושבה: “ המשטרה תפעיל במושבה בלשים סמויים.

ארבעה בתים נפרצו בסוף השבוע האחרון ביקנעם המושבה וזאת לאחר תקופה של שנתיים וחצי של שקט. בתקופה זו צפו במושבה כיצד דווקא השכנה הגדולה יותר,יקנעם עלית מתמודדת עם בעיית פריצות כאשר במושבה עצמה המצב שקט.

צינורות מים
בית העם ביקנעם המושבה.

שלוש מההתפרצויות היו בדרך הבנים הקרובה ליקנעם עלית והשומרים באותם לילות לא הבחינו במשהו חריג. ההתפרצות הראשונה היתה ביום חמישי  בשעות הערב , הפריצה התגלתה בשעה 0200 בלילה נגנב רכוש ונגרם אי סדר בחדר. ההתפרצות השניה ארעה בליל שישי בשעה לא ידועה בבית השכן לבית בו ארעה ההתפרצות הראשונה.  נגנבו פריטים אלקטרונים וכסף מזומן.  לא הפכו את הבית ולכן בעלי הבית לא הבחינו מהרגע הראשון בפריצה. לגבי התפרצות שלישית שארעה בשכנות לבתים אלו, אין כרגע פרטים מדויקים.

התפרצות רביעית, מרוחקת מהבתים האחרים, ארעה בין יום חמישי לראשון. בעלי הבית היו בחופשה ועל הפריצה נודע רק ביום א’ בבקר.  טרם ידוע על רכוש חסר אך בבית היה אי סדר גדול בחדרי השינה.

 על פי קב”ט המושבה, רפי לביא הוגשו תלונות במשטרה ולטענתו מתוך הממצאים, לא ברור אם יש קשר בין המקרים. לביא “הציבור מתבקש לגלות ערנות, לנעול דלתות וחלונות, להסליק  דברי ערך וכסף, להפעיל מערכות אזעקה, כלבים,מצלמות, תאורת חצר עם חיישנים וכל אמצעי אחר שימנע ויבריח פורצים.

אנו נהדק את השמירה במושבה ונבקש סיורי משטרה ומג”ב. המשטרה תפעיל במושבה בלשים סמויים”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter