באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגידו: אחרי 20 שנה

מגידו: אחרי 20 שנה

מהנדסת המועצה האזורית מגידו, הדס בשן עוזבת את תפקידה לאחר 20 שנה, יחליף אותה ברוך שמיר ממשמר העמק. ראש המועצה, חנן ארז ” מהנדסת מועצה רחבת אופקים ובעלת ניסיון מקצועי רב תחומי”

מהנדסת המועצה,הדס בשן, נפרדת  מהמועצה אחרי מילוי תפקיד רב שנים  כמהנדסת המועצה ומנהלת אשכול הנדסה וסביבה .  הדס בחרה לסיים את עבודתה ולפנות לפעילות חדשה אחרי 20 שנה של עשייה מרובה בתחומי תכנון ובניה במועצה וקידום פרויקטים רבים ביישוביה. נקודת שיא בפעילותה הייתה בשנים האחרונות  בהובלת  תהליך התכנון

מהנדסת המועצה
הדס בשן (משמאל). צילום: יעל ברניר

הציבורי של המרחב הביוספרי רמת מנשה , לאחר הפקדת התוכנית הסטאטוטורית ל”פארק רמת מנשה” עם הקרן הקיימת, הוועדה המרחבית יזרעאלים והוועדה המחוזית, כאשר  המועצה חיפשה דרך להרחיב ולהכליל את כל שטחי המועצה ויישוביה במסגרת אחת בכדי לבצר את הגנתם ומעמדם בדור הזה ובדורות הבאים. הדס נפרדה באירוע פרידה מרגש רב משתתפים ביניהם ראשי מועצות  שאיתם עבדה, עובדי מועצה וגופים מהתחום חיצוניים  .

מנכ”ל המועצה, אברהם אזולאי “העבודה באשכול הנדסה היא סוג של יצירה המשלבת מקצועיות ומורכבות עם המון גורמים מבפנים ומבחוץ. הדס יצקה אל תוך עבודתה מחשבה ויצירתיות ובשנים האחרונות שילבה את ערכי המרחב הביוספרי בכל תוכנית ותוכנית ואימצה את התפישה כיסוד מארגן באשכול”.

ראש המועצה, חנן ארז ” לימים אחרי בחירתי למדתי להכיר את הדס וגיליתי  אישה צעירה ודעתנית, בעלת ידע מקצועי רחב. מהנדסת מועצה רחבת אופקים ובעלת ניסיון מקצועי רב תחומי, המצויה בנושאי התכנון והבניה, מעורבת היטב בתחומי המועצה, קידום היישובים, מבני הציבור והחינוך של המועצה ומערכותיה, שגדלה וצמחה עם המועצה בשינויי העיתים. שרותה במועצה אזורית מגידו הייתה עבורה ועבורנו חטיבת חיים”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter