באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: 81% זכאות לבגרות ברוגוזין

מגדל העמק: 81% זכאות לבגרות ברוגוזין

אחוז זכאות מרשים לבית הספר התיכון אורט רוגוזין ממגדל העמק אשר מהווה גם קפיצת מדרגה יחסית לשנה שעברה. ברדה: ” למרות שזה מחמיא לראות עליה דרמטית כל כך, אני עדיין מחזיק בדעתי שיש לנתץ את עגל הזהב שנקרא אחוז הזכאות לבגרות!

הישג מרשים לבית הספר המקיף ‘אורט רוגוזין’ ממגדל העמק: אחוז הזכאות לבגרות עומד על כ-81% הגבוה בתולדותיו המבטא עלייה של כ-14% משנה שעברה. למרות ההישג המחמיא ראש העיר אלי ברדה עדיין קורא לנתץ את “עגל הזהב” שנקרא אחוזי זכאות לבגרויות ולהתמקד בלמידה משמעותית המשלבת ערכים והישגים עם תעודת בגרות איכותית המקנה כניסה לאוניברסיטה. על פי הנתונים שהתקבלו, בוגרי כיתןת י”ב של ‘אורט רוגוזין’ שסיימו את לימודיהם בשנת תשע”ד הינם בעלי אחוז זכאות לבגרות הגבוה בכ-14% מהבוגרים של השנה שקדמה להם (67%) ועומד על כ-81%, תוצאה שעוד יכולה להשתפר לאחר בחינות החורף.

זכאות לבגרות
אורט רוגוזין, 84% זכאות לבגרות. צילום: דוברות מגדל העמק.

מנהל בית הספר, דודי גריסרו: “מדובר במחזור איכותי ובעבודה קשה וטובה של הצוות החינוכי שלא לוותר לאף תלמיד ולא לוותר על אף תלמיד. האמנו ביכולות שלנו והאמנו ביכולות התלמידים להגיע להישגים, בנוסף הרפורמות השונות כדוגמת אופק חדש ועוז לתמורה המעניקות יותר שעות תגבור לתלמידים סייעו מאוד “.

מ”מ ראש מינהל החינוך, מלי אליגוב: “במגדל העמק החינוך בראש הלכה למעשה. המדיניות של הרשות והעומד בראשה היא להלחם על כל תלמיד כדי שיסיים 12 שנות לימוד בדגש על תעודת בגרות ערכית ואיכותית. תושבי מגדל העמק יכולים להיות גאים במערכת החינוך העירונית מהגיל הרך ועד לתיכון והאקדמיה”.

ראש העיר אלי ברדה: “מערכת החינוך במגדל העמק גאה בבית הספר התיכון אורט רוגוזין שמציג אחוז זכאות לבגרות מרשים ביותר והגבוה בתולדותיו. למרות שזה מחמיא לראות עליה דרמטית כל כך, אני עדיין מחזיק בדעתי שיש לנתץ את עגל הזהב שנקרא אחוז הזכאות לבגרות! תעודת הבגרות לבדה אינה חזות הכל ואינה מעידה על איכות הבוגר ועל איכות מערכת החינוך היישובית. צריך להפסיק ללמוד בשביל הציונים ולשכוח את החומר לאחר המבחן ולהתחיל לבסס את הלמידה על למידה משמעותית ולימוד המרחיב דעת, ידע ואופקים עם תעודת בגרות איכותית המקנה כרטיס כניסה לאקדמיה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter