באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: תואר בדרך לבקו”ם

מגדל העמק: תואר בדרך לבקו”ם

בוגרי המחזור הראשון של מסלול ההנדסאים במכללת אורט רוגוזין קיבלו השבוע את התואר. מספר המסלולים במכללה יוגדל ומספר הסטודנטים יוכפל. הבוגרים ישתלבו בצה”ל ויצברו נסיון.

מגדל העמק: המחזור הראשון של בוגרי מכללת אורט רוגוזין, קיבלו השבוע את דיפלומות ההנדסאים. הסטודנטים במכללה הם בעיקר עתודאים אשר אמורים להתגייס לצה”ל ולהשתלב במקצועות אותם למדו. מדובר במסלול לימודי המשך במכללת “אורט רוגוזין” בה לומדים סטודנטים בכיתות יג’-יד’, אשר קיבלו תואר הנדסאי במסלול ‘חשמל, בקרה ואנרגיה’ ובמסלול ‘הנדסה תעשייה וניהול’. טקס חלוקת התארים התקיים במעמד ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, אלי ברדה, כמו גם מנהל המכללה וצוות מורי המכללה. יש לציין כי בשנים האחרונות הולכת ומתרחבת המכללה להנדסאים של “אורט רוגוזין” הן מבחינת תלמידים והן מבחינת מסלולי לימוד וכי קיימת כוונה להמשיך ולהרחיב אותה.

מכללת אורט רוגוזין
אלי ברדה בחלוקת התארים. צילום: דוברות מגדל העמק.

מנהל בית הספר והמכללה, דודי גריסרו: “זהו יום מרגש מאוד. המכללה מתרחבת משנה לשנה והיתרון הגדול של הסטודנטים שלנו הוא שהם סיימו את הלימודים וקיבלו את הדיפלומה עוד לפניי שהתגייסו. את ההבדל הם ירגישו אחרי שהם ישתחררו עם מקצוע ביד ועם מספר שנים של ניסיון”.

ראש עיריית מגדל העמק, אלי ברדה שקיבל עדכון כי כבר בשנה הקרובה מספר התלמידים יוכפל אמר: “מדובר בהגשמת חזון. זכות הראשונים של המחזור הראשון יירשם בדפי ההיסטוריה של בית הספר והמכללה. אני מאחל הצלחה לבוגרים ומודה להורים ולצוות המסור על תרומתם להצלחה זו”.

 

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter