באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: שותפים לרצח

מגדל העמק: שותפים לרצח

פרקליטות מחוז הצפון הגישה אתמול באמצעות עו”ד אורית קורין לבית המשפט המחוזי בנצרת כתב אישום נגד אברהם יצחק מלכה, בן 54 תושב מגדל העמק, בגין ביצוע עבירות של רצח, שוד בנסיבות מחמירות ושיבוש מהלכי משפט. כמו כן הוגש כתב אישום נגד בנימין יהודה גולדשטיין בן 36  המייחס לו עבירה של סיוע לאחר מעשה.

 על פי עובדות כתב האישום בין מלכה לבין הנרצח, שמשון תשובה ז”ל בן 62 קיימת היכרות מוקדמת ובמסגרתה שהה תשובה בדירתו של מלכה שבמגדל העמק. ביום  26/1/14 במהלך שעות הערב,  עקב ויכוח הקשור לעניין כספי בין תשובה לגולדשטיין , הוציא תשובה חבילת שטרות כסף מכיסו והראה אותה למלכה ולגולדשטיין, זאת על מנת לתקף טענתו כי אין לו בעיה כלכלית כלשהיא. בהמשך הערב  עזב גולדשטיין  את הדירה ותשובה נשאר ללון בדירתו של מלכה.

רצח
פרקליטות מחוז צפון. צילום: מעלה היצירה.

בהמשך, באישון הלילה החליט מלכה  לרצוח את תשובה ולשדוד את כספו וכרטיסי האשראי שלו . לצורך כך נטל סכין שהיתה מוטלת בדירה ודקר את תשובה מספר דקירות בגופו, אחת מהן בצווארו, וחנק אותו עד אשר תשובה איבד את הכרתו. מלכה הרים את תשובה חסר ההכרה והניחו על המיטה כאשר הוא מותירו פצוע ומדמם, בהמשך  נטל מלכה  את כספו וכן, מאוחר יותר, את כרטיסי האשראי שלו.

בשעות הבוקר, סיפר מלכה לגולדשטיין  את אשר התרחש, והורה לו כי באם ייחקר על ידי המשטרה שימסור שתשובה הוא שתקף את מלכה וכי מלכה המיתו מתוך הגנה עצמית. גולדשטיין אשר ידע כי הנאשם בצע עבירת פשע ,  מסר גרסה שקרית במשטרה, זאת בכוונה לסייע לנאשם להימלט מעונשו .

הפרקליטות ביקשה מבית המשפט לעצור את הנאשמים עד תום ההליכים המשפטיים נגדם

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter