באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: ריקוד ראשון

מגדל העמק: ריקוד ראשון

להקת המחול הייצוגית של מגדל העמק מקיימת השבוע את הופעת הבכורה שלה בהיכל התאטרון העירוני. בין הרקדנים מצאנו סטודנטים, לוחמים בעבר ובהווה ואנשי מחשבים. 

חדשות YCOM: להקת המחול של מגדל העמק תמכור השבוע כרטיסים להופעתה הראשונה. המופע  נקרא “להיוולד מחדש” בניצוחו של הכוראוגרף אבירן קוצ’רו.

להיוולד מחדש
להקת המחול של מגדל העמק. צילום: דוברות מגדל העמק.

הרקדנים בלהקה הינם קבוצה הטרוגנית אותה ליקט קוצ’רו בחמש השנים האחרונות במגדל העמק ובסביבה. בין הרקדנים אפשר למצוא שלושה לוחמי צה”ל בעבר ובהווה שמחליפים את מדי צה”ל במדי ריקוד, ביניהם את אבידן שגב (19) המשרת בחיל שריון בתפקיד לוחם. שגב מגיע פעם בשבועיים או שלושה הביתה ולמרות הזמן הקצר משתדל למצוא זמן לחזרות של הלהקה. לוחם נוסף הוא עומר לוי (20) המשרת כיום כסמל מחלקה ובמבצע “צוק איתן” היה בקורס במסגרתו ירד עם חבריו  לסייע למשפחות בדרום. לוחם נוסף הוא אלדר דואניס שכבר הספיק להשתחרר מצה”ל לאחר שלושה שנים כלוחם מג”ב בגזרת ג’נין. לצד הלוחמים אפשר למצוא בלהקה גם קצינה בצה”ל, סטודנטים לתואר ראשון ואנשי מחשבים שבשנים האחרונות התאמנו ואספו חומרים עד למופע הבכורה.

ראש עיריית מגדל העמק, אלי ברדה אמר: “אבירן קוצ’רו ולהקת המחול מייצגים בתחומם את הכישרונות הרבים שצומחים בעיר אשר זוכרים מה העיר העניקה להם ולהם תחושת שייכות ומחויבות לעיר”.

 

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter