באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: קול אחת יכולה

מגדל העמק: קול אחת יכולה

סדנת כתיבה חדשה לאימהות בהנחייתה של הזמרת דנה ברגר, נפתחה במסגרת תוכנית ‘פותחים עתיד’ במגדל העמק. בסדנה מגלות הנשים עולם חדש של מיומנויות כתיבה והעצמה נשית. מנהלת התכנית: “הכתיבה היא דרך נפלאה לחלוק ולפרוק”

החודש נפתחה סדנת כתיבה יוצרת לאימהות ילדי תוכנית ‘פותחים עתיד’. הסדנה נקראת “קול אחת יכולה” ומתקיימת מידי שבוע בהנחיית הזמרת והיוצרת דנה ברגר ובליווי שלומית אברג’ל רכזת קהילה ומשפחה של התוכנית. בשישה מפגשים עוברות הנשים מסע מופלא דרך הכתיבה והשיתוף. בסדנה רוכשות הנשים מיומנות כתיבה, כותבות בעצמן ומשתפות את הקבוצה. דרך הכתיבה מתגלה עולם ומלואו של לבטים וחוויות, של התמודדויות היומיום של כל אחת מהן,גידול הילדים, ניהול המשפחה, דילמות מקצועיות ופיתוח העצמי.

פותחים עתיד
דנה ברגר מנחה את הסדנא. צילום: sheilla

תוכנית ‘פותחים עתיד’ פועלת לצמצום הפערים החברתיים בישראל ויוצרת הזדמנויות לילדים ולמשפחות לצמוח ולהצטיין על ידי מתן בטחון והזדמנות שווה, כדי לממש את מיטב היכולות הטמונות בהם. התמיכה בילדים ובבני משפחותיהם מחוללת שינוי אמיתי ומשפיעה גם על הקהילה בה הם מתבגרים.

תוכנית ‘פותחים עתיד’ במגדל העמק מאמינה שכדי להוביל שינוי בקרב ילדי התוכנית יש חשיבות לעבודה עם הוריהם. בכל שנה מביאה התוכנית סדנאות מגוונות הנותנות כלים ומענים שונים על פי הצורך והביקוש של המשפחות. בניגוד לסדנאות הקודמות שהתמקדו באבות ואימהות, הוחלט השנה לפתוח בסדנת העצמה לנשים.

מנהלת התוכנית, רותי עבדייב: “הכתיבה היא דרך נפלאה לחלוק ולפרוק, כל אחת בדרכה שלה מחזקת את העוצמות שבה ומתנסה בתרגום תחושותיה לכתב. בדינמיקה הקבוצתית נוצרת עוצמה נשית וניתנת לאימהות במה לבטא את היכולות שלהן דרך כתיבה יוצרת”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter